Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie tak głośno uprawiaja sex? Przeprowadziłem się niedawno do nowego mieszkania i prawie codziennie muszę wysluchiwac "odgłosów" kopulacji sąsiadów z góry i z boku. Sam jestem #przegryw i #incel wiec nie wiem czy koniecznym są tak glosne jęki i hałasy, pewnie powiecie że zazdroszczę i mam ból dupy. Tylko ja gdy jem dobry posiłek nie siorbie, mlaskam, bekam żeby zakomunikowac wszystkim jakie dobre jedzenie spozywam. Nie puszczam na maksa muzyki żeby wszyscy poznali moja ulubiona piosenkę, kiedy drużyna której kibicuje wygra mecz nie skacze i nie krzyczę żeby wszyscy się o tym dowiedzieli. Myślę że da się uprawiać sex trochę ciszej i spokojniej mając na uwadze komfort sąsiadów. To element dobrego wychowania, więc proszę was kochane normiki nie hałasujcie jak małpy w zoo podczas waszych czułości.
#przegryw #zwiazki #sex #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazmiasta #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9053edc53de577b9aae627
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach