Wpis z mikrobloga

w którym strasznie się zesrała że hurr p0lek nie szanujo na wykopie i obrażajo


@pavulonjapkowy: czyli podsumowała to, co wszyscy przynajmniej przeciętnie inteligentni i spostrzegawczy obserwatorzy wiedzą i widzą od dawna.
@mszto: A tak w ogóle to najpopularniejsze imiona żeńskie w Polsce. Coś mi się zdaje, że właśnie to spowodowało powstanie julki, uosobienia typowej nastolatki.

2001–4: 1. Julia
2005–6: 1. Julia
2008: 1. Julia
2009: 1. Julia
2010: 1. Julia
2011: 1. Julia
2012: 1. Julia
2013: 1. Lena 2. Julia
2014: 1. Lena 2. Zuzanna 3. Julia
2015: 1. Zuzanna 2. Lena 3. Julia
2016: 1. Zuzanna 2. Julia
2017: 1.
Najbardziej sobie nagrabiła tym, że zanegowała słowo p0lka jako obraźliwe, a zaproponowała incel. Czyli jak obrażają kobiety to źle, jak mężczyzn to dobrze


@Nitro_Express: czyli chcesz mi powiedzieć, że najbardziej nagrabiła sobie tym, czego nie zrobiła?

Musiała nagrabić sobie u Ciebie jednak czymś innym, skoro nie patrzysz na to, co robi, tylko na to, co Tobie się wydaje.
@KrzLis: z drugiej strony teraz ludzie protestują, bo jednak TK wydał inny wyrok niż chce lud i to uważasz najpewniej za spoko z tego co widzę. Czyli jest sprawiedliwość czy jest prawo silniejszego, kto zorganizuje większą grupę z podwórka ten wygra? Możemy sobie dowolnie interpretować jak chcemy i brać pewne rzeczy jako istotne i je respektować, a drugie nie i wręcz odwrotnie- nie stosować się do nich?
Tak się o to
to uważasz najpewniej za spoko z tego co widzę


@Lorenzo_von_Matterhorn: to znaczy co konkretnie uważam Twoim zdaniem za "spoko"?
To, że TK wydał wyrok inny niż chce lud?
To, że ludzie protestują?

Napisanie "p0lka" jest złe, ale już wyzywanie całą społeczność danego portalu od inceli i robienie fikołka z logiką to już dobry krok?


@Lorenzo_von_Matterhorn: a kto, gdzie i kiedy "wyzywał całą społeczność danego portalu od inceli"?

Bo kto robi
odpowiedz na moje pytania normalnie jak człowiek. Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.


@Lorenzo_von_Matterhorn: nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, które zadałeś w sposób niezrozumiały.

Nie mogę się ustosunkować do stwierdzenia, którego nie rozumiem, musisz zatem doprecyzować, co Twoim zdaniem uważam za "spoko". Gdy to zrobisz, będę mógł napisać, czy oceniłeś słusznie, czy też niesłusznie.

Nie mogę też ustosunkować się do stwierdzenia, czy "dobrym krokiem" jest "wyzywanie całej społeczności danego