Wpis z mikrobloga

@lepkowa: Na takie zaczepki tylko tak się odpowiada inne sposoby są nieskuteczne. Dlaczego Robert pasuje do Madzi bo ona jest od niego mądrzejsza i nim rządzi. Dlaczego Julia nie pasuje do Kamila bo jest od niej mądrzejszy co skutkuje tym że ją ustawia bo nie podobają mu się jej głupie zachowania.
@paranoia800: @lepkowa: @cospieknego24: Tak na podsumowanie naszej rozmowy kto miał rację tak się złożyło, że Magda na swoim Insta napisała odpowiedź na pytanie ,,Najmniej inteligentny uczestnik hp?Robert czy Kamil'' NO I ODPOWIEDŹ ,,JAK MAM BYĆ SZCZERA KAMIL BYŁ BARDZO INTELIGENTY I DOBRZE ROZGRYWAŁ''
@Olostro: nikt nie ujmuje Kamilowi inteligencji w rozgrywaniu, ja podkreślam fakt że jest zakompleksiony i na niepowodzenia reaguje agresją slowną i nie radzi sobie totalnie z tym. Rozgrywa dobrze, ale jeśli ktoś mu się przeciwstawia jest chamski i agresywny
@lepkowa: napisała że będzie niekatywna kilka dni i jest zawiedziona to tyle. Ja myślę że ktoś nalablowal że Magda niby coś zdradziła, albo że komuś dupe obrobiła i ma problemy z produkcją.... Gdzie Magda nic nie zdradziła ani nie powiedziała. Zdradził to się Robert wstawiając story takie samo jak jego dziewczyna aktualna, z tym że ona z serduszkami.
@paranoia800: mimo wszystko mają zachować wszystko w tajemnicy według kontraktu, bo kontrakt mają taki sam jak uczestnicy z hp1. A że się sypia to dostaje drobne kary i jeden na drugiego donosi (widzowie na uczestników których nie lubią) także tego xd
@cospieknego24: Obserwuje jedynie Magdę, reszta miała profile prywatne do niedawna, sońka ma do teraz, wiec nie wiem co tam sobie wrzucają. Zastanawia mnie jakiego rodzaju są to drobne kary ( ͡° ͜ʖ ͡°)