Wpis z mikrobloga

@Olostro: ATA lepiej wsadza kijek w mrowisko. Kamil potrafi tylko obrażać. Jest inteligentny, ale nie widzi swoich wad, poza łysieniem ;) Uważa się za praźródło wszelkiej wiedzy. Przestaje panować nad sytuacją i widać, że już mu pęka żyłka. W Robercie boli go to, że nie dał mu się zmanipulować (czyli jest równie bystry tylko ma #!$%@?) i że na Roberta leci większość lasek z hotelu. Gra grą, ale widać że to
@paranoia800: Robert to jest bez płciowy typ bez wyrazu. Robert jest równie bystry chyba kpisz. Nie no akurat wiele docinek jest śmiesznych.Jak się rozgrywa ludzi to nie da się być prostolinijnym lecz fałszywym i cynicznym.Ata jest za krótko żeby ją porównywać do Kamila
@Olostro: bez wyrazu. Hmmm. Mało oglądasz. W sumie ok, to jest twoje zdanie i luz. Z Robertem nigdy nic nie wiadomo. Udziela wymijających odpowiedzi. Nikomu nic nie obiecuje. Poza Kamilem, Roberta lubią wszyscy. Nawet Ivan i Anka. W tym konflikcie ja jestem tran Robson.
@Olostro: to prawda, a Arczi chciałby taki być, nawet na takiego się kreuje no ale cóż, nie idzie to jak powinno, może dlatego chcę wyeliminować Kamila, nie może znieść że jako gracz ma wszystko co on chciałby mieć
@Olostro: komu Robert się podlizuje? Chyba inne programy oglądamy... Kamil na początku programu chodził i lizał dupę wszystkim. Szczególnie Łukaszowi chciał to zarobić chyba dosłownie. Właśnie padło hasło ze stawia Ivana wyżej niż Julkę. Tam jest drugie dno. Mi się wydaje ze on tym zachowaniem chce coś ukryć :)
@paranoia800: Oglądam bardzo dużo. Robert był takim mięczakiem, że jakby Madzia do niego nie podeszła na rajskim to by nic między nimi nie było, bo nie umiał jej wyrwać nie licząc tego jak #!$%@? do niej podszedł w nocy i powiedział że mu się podoba. Jak Kamil powiedział mu, że #!$%@? swoją matkę to nie odpowiedział mu jak mężczyzna. Robert ma wzrok zlękniętego chłopca i zachowuję się często zbyt miałko a
@paranoia800: No i dobrze Ivana woli bo się z nim dogaduje a nie tak jak z Julą. Robert się podlizuje w ten sposób większości, że porostu stara się nie podpaść niczym. Nie wkręcaj wszędzie tego LGBT
@Olostro: WTF, nie odpowiedział JAK MĘŻCZYZNA? A jak odpowiada mężczyzna? A powiedzenie komuś, że #!$%@? swoją matkę jest męskie i na miejscu? Tak mówi inteligentny człowiek? Ten typ jest zwykłym dobrym manipulantem, a reszta podatna na jego zagrywki. I nie, nie jest inteligentny. A ktoś kto nie potrafi wyrwać dziewczyny nie jest mięczakiem. #!$%@? jego mać
@lepkowa: Odpowiedź bluzgiem bądź naruszeniem tykalności cielesnej. Jak ktoś boi się wyrwać kobietę a ma podejrzenia że może wypalić to jest mięczakiem a jeśli uważasz inaczej to może sam/a jesteś taki/a
@lepkowa: Przecież się nie znali. Później dowiedział się jaką Madzia jest roszczeniową laską i serio myślisz, że jak ją poznał bardziej to zależało mu na niej przecież by się pozabijali w jednym łożu.
@Olostro: słuchaj skoro tobie imponują tacy ludzie i uważasz, ze jego zachowanie jest okej to przesyłam wyrazy współczucia. Kamil jeszcze żadnej tu nie poderwał. To Julka go wybrała. Laski na Roberta lecą mimo, że on nic nie robi. Sonia, Magda, Monika, ATA, Jula i Domi tez stwierdziła, że jej się podoba. Także ty możesz wyzywać i bić a taki Robert spijałby śmietankę :)