Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #ligalegend #ligunia

Dobra, bo chciałem wbić chociaż platyne w tym sezonie,a stoję cały czas w miejscu i już sam nie wiem czym grać i na jakiej pozycji, zaprawiony w solo kolejce 900 gier i niestety nie mogę uwolnić się od G4 bo wszystkie gry wyglądają tak jak te, nieważne czy biorę smoki, czy stawiam wardy itp, nawet postacie z impactem nie pomagają bo grając annie wyczyszcze 3 z teamfightu, a i tak moja drużynka jakimś cudem się #!$%@?.
źródło: comment_1603280859EvwobpocvpO9fl4Lg5uTlB.jpg
  • 16
@harnasiek: no to coś musisz robić źle tylko nie umiesz dostrzec swoich błędów. ja mając #!$%@? na tę grę od sezonu 4, nie czytając patch note'ów, nie wiedząc bardzo często jakie itemy składać, w każdym sezonie spokojnie wbijam wysokiego golda(co i tak jest marnym osiągnięciem xD)
@zarazaa: odkąd wbiłem g4 poprawiłem farme itp, punktów za wizje mam ponad 30, roamuje itp, ale skutki są jakie są. nawet przygotowuje najbliższe linie jeśli trzeba zagrać wokół barona lub smoka
punktów za wizje mam ponad 30


jak na ten poziom to dobrze ale może być lepiej. pamiętaj też że stawianie wardów gdzie popadnie mija się z celem i należy je stawiać w jakichś kluczowych miejscach, ale zakłądam że to wiesz.

roamuje

to też spoko ale trzeba umieć ocenić kiedy jest najlepszy moment na roam

śledź sobie w myślach route przeciwnego junglera, patrz na mapke najczęściej jak się da, doszkol się trochę w
@harnasiek

Ten SS co dałeś tutaj to przykład z dvpy bo Yas 2/10 totalnie nie pasujący do kompozycji - czyli typowy Yasuo, ale popatrz na to z innej strony, gdybyś wziął Zaca to ten Yas możliwe że by skończył 10/2 - ' troszkę' lepsza synergia. Ja miałem duże problemy aby wyjść z bronzu, potem miałem duże problemy żeby wyjść z silvera a potem żeby wyjść z golda, miałem rok przerwy i skończyłem
@zarazaa: jeśli widze, że enemy leśnik jest na gornej czesci i enemy mida nie ma to #!$%@? i lece na bota, itp, a wardy stawiam na rzece, smok, baron, i tam gdzie jungler moze chodzić najcześciej, najczesciej po 1 recallu juz mam pinka w plecaku
@harnasiek

Rada, nawet jeżeli grasz tankiem to takim który wciska dużo DMG, bo na ' niskich ' poziomach ludzie mają albo lagi, albo wooden PC, albo mama wola ich na obiad.

Nie wiem jaka jest aktualna meta ale taki tank jungler z bombą na enemy ADC żeby go zdjąć kiedyś to powiedzmy VI / J4 / Seju
@harnasiek

No i też bardzo ważne jest na tym etapie żeby grać czymś z escapem, abyś mógł ryzykować wyjście do enemy jungle, ewentualnie jakiś dive, zauważ że postacie wymienione powyżej przeze mnie to mają.
@harnasiek: to już musisz sam odkryć ale jak napisałem statystyki nie mają nic wspólnego z wygrywaniem przykładowo zgankowales top lane zrobiliście 1 za 1 i zostawiasz miniony które się #!$%@? w stronę enemy topa przez co twój toplaner nie ma szans na zfarmienie ani jednego bo dostanie all ina/ganka a ty możesz tylko się zastanawiać w jaki sposób twój toplaner ma gorszą farmę niż enemy