Wpis z mikrobloga

Już nie ma żadnych złudzeń, wow idzie w złą stronę. Niektórym się ten transmog spodoba, ba niektórzy nawet będą w tym chodzić a krytyka i niesmak pozostanie tylko w postaci łapek w dół i uszczypliwych komentarzy gdzieś tam w odmętach internetu. Dla mnie to jest niepojęte i snuje teorię, że jest to zamierzone, podobnie jak z krytyką nowego loga dla messenger, ludzie to zaakceptują, krytyka zostanie zduszona a finalnym owocem tej psychologicznej wojny będzie nowy porządek świata, inwigilacja, zamordyzm i totalitaryzm.
#worldofwarcraft
c.....a - Już nie ma żadnych złudzeń, wow idzie w złą stronę. Niektórym się ten trans...
  • 13
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: Trochę beka. Po tak żałosnym dodatku jak BFA, dodaja set w in-game store, który ma lepszą jakośc niż jakikolwiek set z BFA XDD Blizzard pluje nam w twarz. A najlepsze jest to, że choćby nawet nasrali na graczy to i tak będą fanboje którzy zawsze tę firmę będą wspierać, dlatego WoW nigdy nie upadnie a Blizzard nie nauczy się na swoich błędach.
  • Odpowiedz
@kylasek: Mam skasowac suba bo wypuscili transmog w store ktory mnie nie interesuje xd ? To tak jak z tym chinczykiem z Hearthstone xd

Ooo nie bede gral w gry bo Blizzard zbanowal jakiegos randoma co zlamal regulamin.
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: Jako gracz WoWa z 15 letnim doświadczeniem powiem szczerze, że polityka Blizzarda mnie #!$%@? ALE absolutnie w piździe mam jakie transmogi czy mounty dodają do sklepu bo od wielu dodatków jest to dla mnie zbiór pikseli którym i tak się nie przyglądam i nie przywiązuje żadnej uwagi a jedyne mounty jakie robią na mnie jakiekolwiek wrażenie to te zdobywane z rajdów i to nie przez wygląd a przez sposób
  • Odpowiedz
  • 0
@Xemioza Czytaj ze zrozumieniem. Nie mówię ze masz kasować w tym momencie suba młocie. Ten set nie rozwali WoWa, ale przez nieetyczne praktyki biznesowe Blizzarda ta gra będzie powoli stawać się gorsza.
  • Odpowiedz
dla tqkich ludzi jak op transmog ze sklepu jest zepsuciem całej powtarzam CAŁEJ gry... (°°


@Witaminae: a mnie to #!$%@?, tak samo jak ten #!$%@? kostium yetti. Zamiast dodać coś co pasuje klimatycznie, to dodają piżame yeti, a teraz kostium jak dla dziecka na bal przebierańców. Grałem od vanilli, ale co sie #!$%@?ło w tym BFA to #!$%@? tego blizzarda,
  • Odpowiedz