Wpis z mikrobloga

Witam mam takie pytanie do #niebieskiepaski ale #rozowepaski też mogą się wypowiedzieć. Otóż sprawa jest prosta - poznałem zajebistą dziewczynę na kierunku i w sumie chciałem ją gdzieś zaprosić, żeby spróbować stworzyć z nią coś więcej niż zwykłe kumplowanie się, no ale dzisiaj powstał problem - #!$%@? otóż powiedziała mi, że jest BI i teraz siedzę #!$%@? i myślę, czy jest w ogóle sens próbować? Czy raczej nie, bo kiedyś mnie może dla innej dziewczyny odstawić tak o dla spróbowania. Co o tym sądzicie? Głównie zależy mi na zdaniu ludzi, którzy byli w związkach, gdzie JEDNA z osób była bi. #tinder #zwiazki #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
@Bezum55555: wiesz, że to byłaby zwykła zdrada? To jest niezależne od orientacji a bardziej od charakteru i podejścia do związków.
Mi nigdy nie przyszło do głowy coś takiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bezum55555: do mnie taka jedna spermila, na początku było ok a potem się dowiedziałem że nie dość że ma gówniaka to jest bi i inne #!$%@?. Ja tam z chorymi psychicznie się nie chce zadawać
  • Odpowiedz
@Bezum55555: czemu zakładasz, ze mialaby zostawić dla spróbowania? może już próbowała pieroga xD
Swoją drogą laska hetero też może się odmyślić na rzecz innego bolca, co za różnica.

Twoje rozwazania to kwestia osobnicza, są niezalezne od orientacji seksualnej
  • Odpowiedz
@Bezum55555: Przy hetero lasce też jest możliwość, że cię zdradzi. xD Co za różnica z kim by cię zdradziła? Jak jest normalna to nie pomyśli o skoku w bok ani z kobietą, ani z mężczyzną.
  • Odpowiedz
Ale mam też z tyłu głowy, że jeżeli jest bi i czuje pociąg i do facetów i kobiet to będąc ze mną w związku przez x czasu wyrzeka się Kobiet co z czasem dla takiej może być do dupy
  • Odpowiedz
@Bezum55555: seriale pokazują, że osoby bi prędzej czy później zdradzają dla swojej płci. I nie ma tu 'we to zwykła zdrada, o facetów też się boj'. Mniej kobiet hetero zdradza niż kobiet bi lub les
  • Odpowiedz