Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, jak myslicie: czy stac mnie na leasing konsumencki 2-3 letniej audi a3 przy zarobkach 8000pln na reke, uop na czas nieokreslony? Teraz mam auto o wartosci okolo 20k i chcialbym cos nowego. W planach jest zakup mieszkania w przyszlym roku, wiec gotowke ze sprzedazy starego auta po czesci przeznaczylbym na wklad wlasny. Przy koszcie leasingu 1500zl bylbym w stanie odkladac z 4k miesiecznie. #leasing #kiciochpyta #motoryzacja
  • 40
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ludzi szanujacych siebie nie stac na toyota kia hyundai, bo zaden z tych samochodow niezaleznie od kwoty nie jest w stanie zaproponowac nawet polowy mozliwosci aut z koncernu VAG

jak bys napisal o lexie czy infinity to bym zrozumial ale #!$%@? do audi bedziesz kie przyrownywac nie ma na swiecie tyle xD zeby to skomentowac
  • Odpowiedz
@kochaj_albo_rzuc: Dokładnie, dobrze mirki radzą. Remont swojego mieszkanie zawsze wyjdzie więcej niż zakładasz.

Druga sprawa, mieszkanie bierzesz za gotówkę czy hipo?

Zastanowiłbym się na średnio lub długoterminowym wynajmem samochodu jak bardzo chcesz. Przynajmniej zdolności kredytowej nie obciążasz a za 1500k...okej audika nie będziesz mieć.

ps. mając 8k na rękę. Leasing 1500 pln i odłożenie msc 4k to 2500 k na życie. Wynajmujesz czy mieszkasz z kimś? Z ciekawości pytam i jak
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: czyli nie jezdziles zadnym normalnym audi xD a bedziesz sie wypowiadac xDDDDDD

w sojej karieze mialem

toyote avensis 1/ audi a4 b5, b7/ audi a6 c5,c7(sztuk dwie taka tania katalogowo za 180 i droga katalogowo za 360) mialem tez lexa is200 drugiej generacji, mysle ze o vagu moge sie sporo wypowiadac xD bo nigdy mi sie zaden nie #!$%@? a lawete widziala tylko avensis bo poprostu ze starosci umarla
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: czyli nie stac cie na zadne z nich xD a bedziesz sie wypowiadac tak?

mowisz trzeba sobie obrzydzic to co nie osiagalne? XDDDDDDDDDDDD
nie jestem fanatykiem vaga xD mam mazde mx5, i lancie delte ktora smiga zona, generalnie kupuje to co jest dobre i adekwatne do swojej ceny XD ale jak mi dzban pisze ze a3 to octavia w innej budzie to nie moge nie pokisnac
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: otoz nie tym razem. Stac mnie na salonowe premium, a6 tez. Widzisz, mi jednak auto nie sluszy do budowania swojego ego, czy podkreslania pozycji. Poza tym kupno audi to poczatek problemow - awarie, ceny przegladow, ryzyko kradziezy, czy spadek wartosci, gigantyczny. Po co mi te problemy? Zeby stuknac sie koncowkami z innymi, ktorzy swoje ego buduja na niby markach premium? XD badz powazny.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: jezeli bylo by cie stac na takie auto to nie pisal bys o

awarie, ceny przegladow, ryzyko kradziezy, czy spadek wartosci, gigantyczny. Po co mi te problemy?


bo ja jako osoba ktora stac na takie auto nie mam tych problemow xD mam leasing na full pakiecie i co 2-3 lata biore sobie cos nowego nie martwiac sie o cokolwiek o czym napisales, ale jak widzisz nawet klamac nie potrafisz
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: widzisz, jestem czlowiekiem, ktory uwaza, ze najlepsza gwarancja to ta, z ktorej nie trzeba korzystac. Co mi z auta zastepczego? XD

Mozesz sobie myslec co chcesz, Twoj zlom z 4 zerami za 180 czy 350k mi zwisa. Niemieckie premium to glownie problemy.
  • Odpowiedz