Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: Ty Tyraxor, ale ty wiesz, że obie grupy pokazują to samo? xD

Znam pewną stronke, gdzie czarni śmieją/szydzą się z białych.

przykładowo: laska całuje psa w pysk, to komentarze są w stylu, że tylko białasy całują psy itp.

Widziałem dość dużo rasistowskich komentarzy z ich strony. Oczywiście stronka jest amerykańska i przesiadują w niej zazwyczaj czarni.
Wyzywasz białych wykopowiczów od rasistów, gdzie czarni robią dokładnie tak samo, ale ich już nie nazwiesz faszystami, bo to byłoby według ciebie rasizm xD


@Mr_3nKi_: co ty #!$%@?? XDD

Ja nie bronie ani jednej, ani drugiej strony, po prostu wieje mocno hipokryzją z lewej strony. Ty pokazujesz jedną strone medalu, a bym pokazał obydwie strony.


Dodałem parę memów o rasizmie wykopków, i z jakiegoś powodu masz bul dupy że nie uwzględniłem
T.....r - > Wyzywasz białych wykopowiczów od rasistów, gdzie czarni robią dokładnie t...

źródło: comment_1603121861v8HFMTKxHc9njICKwdb5wz.jpg

Pobierz
@Bielecki: Jesteś na portalu którego 100% stanowią osoby o białym kolorze skóry. Jakżebym miał uważać, że w byciu białym jest coś nie tak?

Biali w europie, czy stanach nigdy nie mieli problemów jako grupa. Ale podczas ruchów społecznych czarnych, powstały pozornie neutralne plakaty, promowane przez kkk i innych rasiistów, jako odpowiedź na chęć równych praw czarnych. Dlatego nie są to hasła neutralne, właśnie przez tą historię. I tak samo są używane
@Tyraxor: w Polsce też biali policjanci nie strzelają do czarnych ludzi ze względu na kolor ich skóry, a jednak mnóstwo nastolatek kładło się na ziemi i protestowali przeciwko rasizmowi. Plusuję obrazki "It's okay to be white", bo mnie śmieszy i żenuje jednocześnie pochwalanie "It's okay to be black" przy jednoczesnym obrażaniu ludzi białych i jeszcze utrzymywaniu że wyzywanie białych to nie rasizm. Po prostu wiem jak niektórych denerwują takie obrazki, podczas
@Tyraxor: Co rozumiesz przez "jako grupa"? Jak grupka białych zapuści się w osiedle czarnych, to mogą stamtąd nie wyjść. Podobnie bywa w drugą stronę. Ba, nawet grupka z Mokotowa jak się zapuści na Pragę, to też mogą źle skończyć.
Nie rozumiem gdzie czarni nie mają równych praw w Ameryce? Nie podoba mi się to, że pod szyldem "równych praw" wzniecili zamieszki, podczas których napadali na sklepy, bogu ducha winnych ludzi, palili
Dodałem parę memów o rasizmie wykopków, i z jakiegoś powodu masz bul dupy że nie uwzględniłem wszystkich rasistów na świecie.


@Tyraxor: Tyraxor, to nie ja pod wykopaliskami dodaje po 100 komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°), uspokój się z tym bólem dupy ;)

Ale muszę przyznać że bardzo ciekawa jest twoja reakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Reaguje na to, bo nienawidzę hipokryzji. Jeśli uwzględniasz
Mr3nKi - > Dodałem parę memów o rasizmie wykopków, i z jakiegoś powodu masz bul dupy ...