Wpis z mikrobloga

@razordust: Certyfiikat SSL nie podlega testom. Zamawiasz i po 14 dniach chyba musisz zapłacić. Poza tym z każdą nową usługą SSL jest za darmo. Nie znam sprawy, ale znam ludzi w home.pl i pamietaj też o tym, że to system rejestruje - nie ludzie. Zamawiasz i masz. Trudno. Trzeba zapłacić. Nie wiem jak Ci pomóc. A poza tym zerknij w papiery czyli FV i tam na bank jest napisane co i
Po co mają przycisk ANULUJ zamówienie? Powiedzieli wprost pomimo że kliknełem na ANULUJ to maja taki system że wystawia kolejne nowe zamówienie jak masz subskrypcje i jak masz kartę podpiętą (była do opłaty innych uslug) to pobieraj opłate (w sposób nie autoryzowany) za automatycznie wystawioną fakturę!
Skladałem kilka razy reklamacje a oni się osłaniali regulaminem że trzeba był również anulować supskrypcje SSL. To po cholerę mają przycisk anuluj zamówienie.
Co gorsza rozmawiałem
@razordust: Dziwna sytuacja przyznam szczerze. Nie spotkałem sie z takim podejsciem jeszcze. Niemniej - wystarczy tylko z nimi spokojnie porozmawiać. Jeśli opłaciłes to juz kupa - usługa jest aktywna. Miałem podobna sytuacje, ale dzień po tym jak zapomniałem zrezygnować z pewnej uslugi cofneli opłate. Grunt to dobry humor a przede wszystkim grzecznie :)

Panel home.pl to jedna wielka porażka - wolałem ten stary. Ten sie #!$%@? wiesza, nie działa tak jak