Wpis z mikrobloga

Gdyby świat był lepszy dzięki Żydom to bóg nie tworzyłby obozów koncentracyjnych.


@2cool2beAgod:
Gdyby Ukraina była lepsza dzięki Polakom to bóg nie kazałby Ukraińcom wyżynać lachów na Wołyniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy XDDDDDDDDD p00000lacy mają tyle noblistów co kraje afrykańskie ale taki p000000laczek dalej myśli, że może się nazywać białym człowiekiem XDDDDDDDD

Pojedź do UK lub USA, zobaczymy jak ciepło cię tam przyjmą jako białego człowieka XDDDDD
  • Odpowiedz
I dla tego przypomnij mi z ilu łącznie krajów ich wygnano?


@Rain_:
Tam skąd ich wygnanon i gdzie został ich tylko promil kraj przypomina chlew obsrany gównem i jest jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XDDDDDDDDD p00000lacy mają tyle noblistów co kraje afrykańskie ale taki p000000laczek dalej myśli, że może się nazywać białym człowiekiem XDDDDDDDD


@rzuberbozy: Nie chce mi się nawet tego sprawdzać, przypomnę tu tylko że kraje afrykańskie mają jakieś... 30 razy więcej ludności niż Polska.

Pojedź do UK lub USA, zobaczymy jak ciepło cię tam przyjmą jako białego człowieka XDDDDD


@rzuberbozy: Mieszkałam w UK i nigdy nie spotkałam się z żadnymi problemami. Miałam
  • Odpowiedz
neonaziolskie treści


@Majk_: Jedynym neonaziolem jesteś tutaj jak zwykle tylko ty. Prowadzisz nt. Polaków retorykę jak naziści, a potem wyzywasz kogoś innego od neonazistów. Weź się zastanów.
  • Odpowiedz