Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawej strategii. Najlepiej w klimacie starożytności. Niestety laptop i zintegrowana karta graficzna.
Grałem w mnóstwo gier, nie dam rady wymienić wszystkich, ale w skrócie:

Seria Total War, Heroes of Might & Magic III i inne, Desperados: Wanted Dead or Alive (mogą być też takie klimaty) - trójka ograna, Civilization od II do VI, Commandos był, Disciples, Kozacy, gry od Paradoxu ck2, hoi4, eu4 i wcześniejsze, nawet był Europa Universalis: Rome, Faraon, Black & White 1 i 2, Twierdza, Age of Empires - wszystkie.

Przestaje wymieniać częściami, bo wszystko z serii praktycznie ogrywałem zawsze, Settlers, Anno, Zoo Tycon, Banished, Factorio, Tropico, Prison Architect, Project Hospital, Sim City, City, City Skylines, Workers & Resources: Soviet Republic, Zeus Pan Olimpu + Posejdon, Kleopatra, Tzar, Port Royale, Imperatora od Paradoxu próbowałem, ale niestety ścina,
Company of Heroes i inne podobne.

Ciężko wymienić, mnóstwo tytułów nie pamiętam. Musiałbym siedzieć i myśleć z godzinę. Ze znanych tytułów nie ma praktycznie nic co mnie zaskoczy.

Przeglądarkowe też ogrywałem... od OGame, Ikariam, Plemiona, coś o wampirach, gladiatorze w Rzymie, było coś o mafii, The West itp. Zaczynam poważanie myśleć nad zakupem komputera, bo grafika mnie blokuje.

#gry
  • 31
  • Odpowiedz
@Reiter jeśli grałeś w zeusa, to teraz poznaj pozostałe gry z tej serii (cezar, faraon, cesarz).

Jaki to dokładniej laptop? Może ta integra nie jest taka bardzo zła?
  • Odpowiedz
  • 0
Hmm 1.Robin Hood legenda sherwood jak byłem dzieciakiem to grałem w to i grałem, aż się łezka w oku kręci, 2.sid meiers pirates
  • Odpowiedz
@winsxspl: Grałem w resztę przez Ciebie wymienionych :)
Nawet w jakieś nowsze, które są podobne.

Lenovo G580.

@Perke: Robina grałem. Piękna gra, szczególnie walka, rysowanie myszką. Naprawdę dziwne, że w innych grach tego nie ma. Ostatni raz grałem z rok temu.

@Perke: W drugie też grałem.
  • Odpowiedz
@Reiter: A co to za procesor z integrą? Celeron? Athlon? Jeśli masz system Windows 7, 8, 10, zaktualizowany do nowszych wersji, to San Andreas powinien ci działać płynnie, razem z modami "Silent Patch", "Widescreen Fix", "SaBlur". Ważne jest mieć wersję 1.0. Jeśli pobrana ze Steam, to pierwszy krok to Downgrader.
Grałem w 1366x768 na Athlon A6 6310 z roku 2014, i było 45-55 klatek :)
  • Odpowiedz
@Reiter: Dzięki Silent Patch gra działa dobrze z wyłączoną blokadą klatek, fizykę przybliża do tej z zablokowanym FPS do oryginalnych 25. Dzięki Widescreen Fix Elementy HUD wyświetlają się w prawidłowych proporcjach, np. okrągła mapa nie jest owalna.
To co tu widzisz pod spodem to dodatkowy mod losowych zdarzeń losowanych przez widzów. Tym filmem chciałem pokazać jak płynnie działa gra.
rukh - @Reiter: Dzięki Silent Patch gra działa dobrze z wyłączoną blokadą klatek, fiz...
  • Odpowiedz
@Reiter: A jednak Steam ..
1) Downgrader
2) Podczas instalacji starszej wersji 1.0 będziesz pytany o to, jakie dodatki chcesz dodać. Wybierz jedynie Silent Patch oraz Widescreen Fix.
To wszystko.

Opcjonalnie polecam SA Blur. Pobrany rozpakowany plik po prostu wrzucasz do folderu z grą. Usuwa rozmazanie podczas szybkiej jazdy.
  • Odpowiedz