Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że gdyby to w dzisiejszej rzeczywistości wypłynął HIV, to dzięki 'szlachetnej misji mediów' wszyscy skończylibyśmy w Tworkach..
Całkiem nowy wirus, gdzie choroba=śmierć.

I teraz grliowanie - zarażenie u dentysty, w szpitalu, w czasie seksu, a dalej:
Możliwe zarażenie w czasie podania ręki, pocałunku, rozmowy? Opinie ekspertów nie są jednoznaczne, ale Ewelina z Pszczyny nie ma wątpliwości. U znajomego taty nic nie zaszło, a HIV na +.

Panika na #narkotykizawszespoko . Jaranie ze wspólnej fifki, śmierć i kalectwo. W telewizji śniadaniowej w roli stałego eksperta Malenczuk i Popek. Nie ma pewności czy stare, dobre 'cpanie apteki' jest bezpieczne. Eksperci zalecją przeczekać na kleju.

Owady! Gwóźdź to społecznego zdrowia psychicznego. Karetki jeżdżą non stop do ludzi ugryzionych przez komary. Tych pokasanym przez osy lub kleszcze zostawia się samych sobie, komarowi jeszcze rokują. Zdaniem eksperta z SGGW jest za wcześnie na opinie, ale warto się pryskac off-em min 8x dziennie, a muchozol powinien się znaleźć w torebce każdej nowoczesnej damy. Przy okazji jego kwiatowe wersje podbijają #perfumy . Ewa Minge promuje swój, o zapachu biszkopta z chryzantemą.

Główna os społecznego niepokoju opiera się o prezerwatywy. Spora część ludzi nie daje sobie pluc w twarz i nie daje wiary w skutecznośc kawałka gumy, który na penisie noszą tylko niewolnicy. Ponadto argumentują zagrzybieniem żołędzia, który jest gorszy niż sam HIV. Część dla świętego spokoju nakłada gumę tylko na wór. W sumie nią mają zdania, ale jak to podobno chroni przez wirusem, to czemu nie.

#koronawirus #heheszki
  • 17
@Dutch: AIDS jest znany od ilu, ponad 30 lat? Nie przenosi się z człowieka na czlowieka jak Covid. Ciągle trwają badania i testy nad zwiększeniem żywotności (porównaj sobie z początku a teraz). Więc o czym Ty #!$%@? tutaj?
@iniekcja:

Nie przenosi się z człowieka na czlowieka jak Covid.

HIV nie przenosi się z człowieka na człowieka...?

Więc o czym Ty #!$%@? tutaj?

A Ty już ogarnąłeś o czym #!$%@?łeś wczoraj, linkując polityki maseczkowe w Belgii z września jako komentarz do wykresu luty-czerwiec? Czy nadal sobotni rauszyk trzyma?
HIV nie przenosi się z człowieka na człowieka?


@Dutch: nie w taki sam sposób, polecam się doedukować.

Czy nadal rauszyk trzyma?


@Dutch: odpisałem Ci tam wczoraj i jakoś zero reakcji, zatrzymałeś się tylko na 4 odpowiedzi wcześniej, bo reszta już za trudna?
@iniekcja:
#!$%@? mi odpisałeś, zresztą nie wiem co miałbyś odpisać po tym, jak się ośmieszyłeś kompletnie nie ogarniając bazy i linkując mi irrelewantny link z września w komentarzu do wykresu z lutego-czerwca. Może się po prostu #!$%@? i przestań mnie wołać?
@Dutch: o, widzę boli, bo jednak Twój ambitny wykres naginający korelację gówno znaczy i ma się nijak do maseczek? A także fakt, że nawet nie doczytałeś i twierdziłeś, że w Belgii ciągle był nakaz maseczek.

ale może się po prostu #!$%@? i przestań mnie wołać?


@Dutch: polecam zastanowić się nad drogą którą obrałeś.
@Dutch: olso, możesz sobie być nawet antyszczepionkowcem, ale dobrze wiesz, że nie masz racji a zdania które wygłaszasz są niebezpieczne i zmanipulowane. I strasznie mnie takowe denerwuje, ale podwójnie jak widzę je napisane przez naprawdę rozsądną osobę. Więc bądź świadom, że głupoty które wypisujesz są bardzo łatwe do obalenia i dla dobra ogółu, i zaniechania siania nieprawdziwych informacji NALEŻY jest prostować.
@iniekcja:
Tłumaczyłem Ci to na privie, widzę że nie dotarło do tej zakutej pały: Belgia i Holandia są de facto bliźniacze, mają identyczną populację, gęstość zaludnienia, demografię, region, klimat, służbę zdrowia, obyczaje społeczne, umiejscowienie w organizacjach międzynarodowych (EU). Jedyne co je ceteris paribus różniło w kontekście pandemii to podejście do obostrzeń, przede wszystkim maseczek, co dla każdego człowieka z IQ nieco większym od mopa mówi wiele o skuteczności masek w powstrzymywaniu
@Dutch: Oj Dutch, Dutch. Jaki to smutny upadek, że wyciągasz teraz PRYWATNĄ ROZMOWĘ. Niesamowite.

Ok, mój ambitny człowieku, który musi wrzucić łaciński zwrot żeby poczuć się lepszym, pomyślmy co napisałem w tej prywatnej rozmowie. Mhm?

Ach tak, to samo co w komentarzu zalinkowanym wyżej:
- migracja ludności, to kraje sąsiednie, do the math
- otwarte vs zamknięte szkoły - oj, tego nie zauważyłeś. Czy to wiele zmienia? NOOO popatrzmy co się
@iniekcja:
Odklejasz się widzę bardziej niż w czasach wykopowego kanału. Szkoda, bo przy poznaniu w realu naprawdę zyskałeś. Coż, życie.

że wyciągasz teraz PRYWATNĄ ROZMOWĘ

OMG PRYWATNA ROZMOWA. Wyciągam naszą prywatną rozmowę dotyczącą wykresu zachorowań Belgia/Holandia. Pozwij mnie, polecam art. 23/24 KC. Mogę pomóc ze sformułowaniem petitum. Pro bono, ze względu na naszą długą i miła znajomość.

Nie wołaj mnie więcej proszę. Miłej końcówki weekendu.
Odklejasz się widzę bardziej niż w czasach wykopowego kanału. Szkoda, bo przy poznaniu w realu naprawdę zyskałeś. Życie.


@Dutch: Dutchu, naprawdę? xD

PRYWATNĄ ROZMOWĘ. Wyciągam naszą prywatną rozmowę dotyczącą wykresu zachorowań Belgia/Holandia. Pozwij mnie, polecam art. 23/24 KC. Mogę pomóc ze sformułowaniem petitum. Pro bono, ze względu na naszą długą i miła znajomość.


@Dutch: Bla, bla, bla. Odpowiedz lepiej na to co napisałem wyżej odnośnie Twojego wykresu, co napisałem w
ale nikt o to nie daje #!$%@?, bo to w Afryce i u ruskich, to się nie liczy.


@Dutch: pewien pan powyzej 80 roku zycia (niemiecki emeryt dodam) z ktorym mialem okazje porozmawiac byl wielkim zwolennikiem lockdownu i ratowania zycia za wszelka cene. Na moj argument, ze moze i my w Europie lockdown przezyjemy ale w Afryce miliony ludzie umrze z glodu przez potezny kryzys gospodarczy odpowiedzial wprost: "ale to Afryka,