Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie bez alkoholu. Bez wszywek, terapii i detoksu. To moja decyzja.
Objawy pozytywne:
- schudłem 6 kg
- wątroba mi nie sterczy
- zniknęły kołatania serca
- ciśnienie wróciło do normy
- głowa nie boli
- brak sraczki 3 razy dziennie i stolec jak z obrazka
- zniknęły bóle stawów i strzelające palce
- poprawiony wzrok i brak pieczenia oczu
- depresja zniknęła
- widzę świat w innych barwach niż czarny
- więcej kasy w portfelu
- bydlak wrócił do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Objawy negatywne
- brak
#niepijzwykopem #alkoholizm #alkohol
RandomowyJanusz - Dwa tygodnie bez alkoholu. Bez wszywek, terapii i detoksu. To moja ...

źródło: comment_16030035182fzt4FgM7sXlumOADabcFZ.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@Hatsuban: 1kg tluszczu to 7k kalorii, twoje 7kg to 49k kalorii, wiec przez 2,5 tyg musialbys byc na deficycie 3k zeby tyle zrzucic, na deficycie to praktycznie musialbys przestac jesc na 2-3tyg. Nie wiem co ci tak zmalalo ale na 20000% to nie jest tkanka tluszczowa a tez nie miales w sobie dodatkowo 7l wody, dlatego mowie ze warto sie zbadac bo cos w twoim ciele spuchlo do ogromnych rozmiarow i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FrasierCrane: ja nie rozumiem ludzi co piją po 1-2 browary, po co pić jak nie po to by sie upić

@Hatsuban: bo ludzie się upijają mocniejszymi alkoholami. Nawet wino robi lepsza robotę niż browary które dodatkowo bebechy rozsadzają od gazu.
  • Odpowiedz
@RandomowyJanusz: ja już 3 miesiące bez: nie zauważyłem zmian. Ty to masz chyba efekt placebo


Nie bierzesz pod uwagę tego, że organizm organizmowi nie równy, jak i jego, że nie wiesz na jakim etapie alkoholizmu jest ów Miras.
Alkohol to zuo.
  • Odpowiedz
@RandomowyJanusz: Mam znajomego który zaczynał dzień od setki wódki, a potem leciał dalej. 7 albo 10 października minęły mu 2 lata bez alkoholu, więc Tobie też życzę wyrwania się z tego nałogu już na zawsze!
  • Odpowiedz
@RandomowyJanusz:

- zniknęły bóle stawów i strzelające palce


Mireczku, jak dużo chlałeś i bolały Cię stawy, to koniecznie musisz sobie zbadać poziom kwasu moczowego w organizmie. Kosztuje to prywatnie kilkanaście złotych, a możesz się uratować przed poważniejszymi konsekwencjami dny.

Skąd wiem? Ano z własnego życia.

Gratsy i zdrowia!
  • Odpowiedz
@Hatsuban: > ja nie rozumiem ludzi co piją po 1-2 browary, po co pić jak nie po to by sie upić

szok, bo cywilizowani ludzie piją dla smaku trunku. Takie alkusy jak Ty to mogą równie dobrze denaturat pić, bo klepie i się #!$%@?ć można. Po takich tekstach nie dziwie się, że na zachodzie lampka wina czy szklaneczka małego piwa do obiadu to norma, a u nas dziwnie się patrzy. BO
  • Odpowiedz