Wpis z mikrobloga

Czemu dziewczyny nie chcą malować włosów na niebiesko. Poszedłbym z taką na piwo, zsynchronizował spotify na telefonach i tańczył ze słuchawkami na uszach jednocześnie śpiewając, a na koniec zaprosił do domu na pizzę i grał w gierki do rana. Niebieskie włosy>czerwone włosy>blond włosy>inne
  • 26
@drim: bo niebieskie włosy to pierwotnie blond włosy, a raczej mocno potraktowane utleniaczem, więc zniszczone do cna po kilku próbach ratowania odrostów, a takie to dla nastolatek głupiutkich co się buntują, potem po kilku miesiącach każda tragizuje, że kawał dobrego materiału włosowego poszedł się nie bać i pozostaje ścięcie. Najładniejsze są naturalne i zdrowe, ja mam takie i gram w gierki do rana, właśnie skończyłam ( ͡° ͜ʖ ͡
@drim miałam niebieskie, po rozjasnianiu i farbowaniu na ten właśnie kolor, odpadły po 2 miesiącach. Tak się połamały, że została mi 1/3 długości i to tak zniszczona, że barwnik nie chciał się ich trzymać. Nigdy więcej xD
@drim: Średnio co dwa miesiące mam inny kolor włosów. Teraz w kolejce czeka niebieski. Nie narzekam na zniszczenia, bo moje włosy są w super kondycji. Nie chodzę do fryzjera, bo fryzjer spalił mi kiedyś włosy przy rozjaśnianiu (mam długie, grube i gęste włosy) a ja sama rozjaśniałam sobie stopniowo, bez presji. Zajęło mi to sześć sesji z ciemnych włosów do platynowego blondu żeby móc kłaść jaśniejsze/bogate w pigment kolory. Nie używam
@drim: idź pan w #!$%@?. Nie wiem czy teraz są jakieś lepsze farby, ale parę lat temu żeby utrzymać niebieski kolor, a nie wypłukany zielony, musiałam farbować co tydzien. Nie wiem czy komuś się chce w to bawić dłużej niż parę miesięcy xd