Wpis z mikrobloga

@jurek-gagarin: Forzy nie znam, tyle co trochę pooglądałem na filmikach - trochę razi mnie jakby plastikowa grafika tej serii. Aczkolwiek gra warta rozwagi.

Project Cars, tu mam właśnie zagwozdkę czy warto, zupełnie nie znam tej serii, to nie jest czasem pseudo symulator?
@Qrwencjusz: bierze Forzę Horizon 4 - Masa contentu, multum aut i świetny model jazdy. Jak ci się podobała jazda w starych NFS to gra ci się spodoba. Mnie te nowe odrzucają modelem jazdy, klimatem i nachalnym nastawieniem na media społecznościowe.
Co do grafiki - jest bardzo ładna, nie powiedziałbym, że cukierkowa. Po prostu ma nasycone kolory.
@Qrwencjusz: Masz otwarty świat i możesz chyba spotkać innych graczy ale nie jestem pewien jak to działa bo gram offline więc po świecie jeżdżą wirtualne avatary. Natomiast można grać wyścigi z innymi graczami, jest też jakiś Battle royale. Ja bawię się solo ale na pewno gra ma rozwinięte usługi sieciowe, tylko ja z tego nie korzystam.
@Qrwencjusz masz przygody online, rankedy, wyzwania z innymi graczami, nawet jakieś tryby al'a battle royale. Absolutnie masa contentu który i tak się prędzej czy później nudzi, ale i tak zawsze wracam pomimo kilkuset godzin. Zasadniczo dzielę gry samochodowe na Forza i Te na kierownice, czyli simy. Mimo wszystko horizon to absolutnie kilka poziomów ponad jakimikolwiek standarowymi scigalkami