Wpis z mikrobloga

Szmaty z #plusgms zablokowali mi numer bez żadnego ostrzeżenia i mogę go odzyskać tylko podpisując nową umowę w mixie 30 zł x 24 miesiące. Czyli mam zapłacić im 720 zł żeby odzyskać numer. Fakt, numeru nie doładowywałem już chwilę bo służył mi jako drugi numer do kodów sms z banku, pracy itp. Nawet się nad tym nie zastanawiałem, przychodziły smsy to przychodziły, myślałem że jak by się coś działo z kontem to wyślą jakieś ostrzeżenie czy coś i wtedy będę mógł zareagować, doładować konto itp. A te szmaty wysłały mi tylko smsa że rozmowy przychodzące zablokowane i odcięli mi dostęp do sieci, teraz twierdzą że jedyną opcją odzyskania numeru jest podpisanie nowej umowy w mixie. Nigdy więcej żadnej usługi w tej śmieć-firmie. #!$%@?ć ich.
#siecikomorkowe #operatorzykomorkowi #plush #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
I jeszcze tagi dla innych sieci żebyście wiedzieli że nie jesteście w najgorszej sieci komórkowej w Polsce #play #orange #tmobile
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@teeel: można ale musisz doszukac na necie albo podzwonic czy z abonamentu możesz na kartę przejść do innego, tak w ogóle powinno się dać że po skończeniu umowy wybierasz inną i zachowujesz numer, ale wiem że wszystko zależy od osoby na którą trafisz i raz się da raz nie da
  • Odpowiedz
Jak ma numer nieaktywny to nie przeniesie go do innego operatora, nie wprowadzajcie gościa w błąd.

@teeel dzwoniłeś na infolinię czy byłeś w salonie?
  • Odpowiedz
@Szynk44: bylem w salonie i dzwoniłem na infolinie. W salonie nie widzieli wogóle tego numeru przypisanego do mnie. A na infolinii jedyna opcja to podpisanie nowej umowy.
  • Odpowiedz
@teeel: Narzekanie dla narzekania, ja mam w plusie numer który mało używam i jakoś mi nikt go nie blokuje, raz na rok doładuje za 5 zł by przedłużył się rok ważności konta i tyle. Jeśli nie korzystasz z takich udogodnień to w każdej sieci ci numer zablokują, mam też nr w play, to u nich jest tak samo, że po wygaśnięciu połączeń przychodzących nie możesz nic zrobić, a po pół roku
  • Odpowiedz
@szybkaszyba: nie narzekanie dla narzekania, tylko powinni wysłać głupiego smsa o treści: "Dzbanie, nie doładowujesz konta od x czasu, jak w ciągu 7 dni nic z tym nie zrobisz to ten numer pójdzie do utylizacji". I wtedy bym miał czas żeby zareagować, a tak to wysłali smsa owszem, ale wynikało z tego że zabierają mi numer i możesz zapłacić albo cmoknąć nas w pompkę.
  • Odpowiedz
@teeel: Jedyne co się można doczepić do plusa to to, że nie podają daty do kiedy są ważne połączenia przychodzące, jedynie nawet w plus online wyświetlona jest data połączeń wychodzących.
  • Odpowiedz