Wpis z mikrobloga

Cześć koledzy :) Wracam do Was z tematem telewizora. Jako, że na MediaExpert pojawiły się dość ciekawe promocje to stoję przed dość dużym dylematem. Byłem mocno zdecydowany na LG CX w wersji 55 calowej. Ale no niestety akurat ta się nie łapie na promocje. I w sumie stoję przed następującym dylematem:

1. LG OLED 55B9SLA - cena po promocji: 4300 zł
2. LG OLED 55BX3LB - cena po promocji: ok. 5000 zł
3. LG OLED 65CX3LA - cena po promocji ok. 7300 zł

Odległość jaką mam od TV do kanapy to 2.8m. Na kanapie będę oglądał seriale / filmy / sport a zapewne trochę bliżej (w przypadku zakupu wersji 55 calowej) będę grał na Xbox Series X.

I teraz w sumie sam nie wiem czy warto dopłacać aż 3000 zł do 65 cali i wersji CX czy może lepiej kupić bardziej budżetowe rozwiązanie - czyli wersję 55 calową B9?

#telewizory #oled
  • 19
@RomantycznyRoman: przykład z media expert, ale neonet i rtv euro agd mają takie same promocje, tylko różne produkty można dobrać i trochę różnią się kwoty rabatu:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-65cx3la
Dodajesz do koszyka TV, klikasz w ten prostokąt "Do 6600 zł rabatu", stamtąd wybierasz sobie jakiś dodatkowy produkt, dodajesz do koszyka i wpisujesz kod rabatowy.
MisPluszowyZWadaWymowy - @RomantycznyRoman: przykład z media expert, ale neonet i rtv...

źródło: comment_16029615822c37G8LZtFb57163u4YVXR.jpg

Pobierz
@MisPluszowyZWadaWymowy: W świecie nadmiaru mam śmieszniejszy problem - potrzebuję również telefonu i słuchawek (a wymyśliłem że jeszcze może Polk Audio MagniFi Mini może się okazać przydatny). I tak się bawię próbując zbudować koszyk tak, żeby był jak najbliżej 13k. Suma poszczególnych promocji (plus np. zwrot od szitsunga za telefon) rzeczywiście wychodzi bardzo zgrabnie... To już bardziej moja rozkminka, ale mialem nadzieję, że coś mi uciekło :P

A tylko napiszę, że wyszedłem
@voximodo: mam od poniedziałku B9 - polecam! Czernie super, kolory fajne, smart mega szybki i jest to ostatni model, który obsługuje DTS, czyli jak masz film na pendrive to nie będzie problemu z dźwiękiem ;)