Wpis z mikrobloga

Nowy kompakt do 90k, miasto/trasy 70/30. Golf 8 130km, wersja Life, manual czy Ceed 140km wersja M, automat?

Golf mimo wszytko lepiej wygląda, ma trochę więcej nowinek, ale ten manual do miasta to trochę bieda w 2020...

#motoryzacja #samochody
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@michal7: jprdl rozważanie jakiegoś szmelcowatego VAGa w manuału bo "chyba troszkę lepszy" vs nowy Ceed w automacie... Niech ktoś wstawi jakiegoś mema z tym sliniacym się zombie z orzeszkiem zamiast mózgu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bmj14741: idź fapuj dalej do swojego VAGa, od 20 lat to samo albo gorzej, wystarczy poczytać co #!$%@?ł z nowym Leonem, podczas gdy Koreance z generacji na generację zamiatają system, przejedź się tym swoim golfem i ceedem/proceedem, już o stingerze nie mowiac
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek Skąd pomysł, że jeżdżę VW? No jeździłem i golfem i ceedem, tak samo generyczne samochody. Ale z psychofanami dyskusji nie ma, zawołam Ci drugiego fanatyka to się końcówkami postukacie: @Student_AWAS
Ja z dyskusji się wyłączam, nie muszę czytać co kto #!$%@? bo mam z tym styczność na codzien.
  • Odpowiedz
@michal7 Golf 8: paskudny design (kwestia gustu oczywiście), machanie lewarkiem w aucie za ponad 80k w 2020 r., kontrowersyjna wg niektórych obsługa (sam jechałem ze 3 razy poprzednikiem, czyli Golfem 7, tam pod względem designu i obsługi było spoko, ale miejsca dość mało, mam 182cm a sam za sobą w hatchb. 3d się nie zmieściłem) Kia Ceed: znacznie lepszy design i automat Zdecydowanie brałbym Kię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@markkk92: optima to jest inna generacja aut, zauważ że już jej u nas nie sprzedają, nikt nie usprawnia samochodów w ostatnich latach ich życia bo nie ma to sensu pod względem finansowym, jak chcesz porównać Passata z Kia to wygooglaj sobie Kia K7. Niestety przez monopol cwaniaczków z VW i ich zanizone normy emisji spalin K7 pewnie prędko do EU nie wejdzie.
  • Odpowiedz
@michal7: ceeda za 90k luzem targuj L bo ma autohold + podgrzewane fotele/kiera/spryskiwacze/szyba

A do golfa podchodź dopiero z 110k a nie kupuj jakąś biede manuel, plz. Pozatym chcesz ogarniać klime grzanie itd przez ekran dotykowy na środku? xDD
  • Odpowiedz
@Sharan: przedlift dzielił bardzo dużo z ceedem, mając przy tym brzydsze wnętrze i wyższa cenę :) to co teraz weszło jest już wyraźnie droższe, bo dorzucili mild hybrid. Nie potrzebuje tego
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: nie jestem uprzedzony do żadnej z tych dwóch marek (co innego citroen :p). Naprawdę jestem ciekaw dlaczego nazywasz golfa szmelcem? 1.5 130km ma wysokie opinie. No carwow daje golfowi mk8 9/10, ceedowi 7/10. Oprócz kangura nie słyszałem o żadnych problemach z poprzednią generacją. Analogicznie po stronie Kii - był jeden problem z utratą mocy w 1.4 turbo. Też sobie z tym poradzili afaik
  • Odpowiedz