Wpis z mikrobloga

#wedkarstwo Mireczki powiedźcie mi proszę czy cannibale ze starej serii są pożądane na polskim rynku? Bo wiem że różnią się oczami i sterem i chyba ciężko je znaleźć nieużywane
  • 11
@lewator
@Scutacarus na aliexpress są podrobki cannibala, zarówno te z rybką w brzuchu jak i te z tej foty wyżej, w 2 wersjach budowy, z ogonkiem jak w twisterach lub z normalnym, na takiego z ogonkiem jak twister złowiłem szczupaka 60 cm, latem w środku dnia
@lewator: w to nie wątpię, jedynie jako ciekawostkę wspomniałem, że na ali są podróbki, czyli że część ludzi uzna, że taniej wyjdzie zamówić podróbki, bo kupią więcej sztuk niż oryginał po podbitej cenie
@lewator: nie pisałem, że nikt nie kupi, tylko, że jakaś część może uznać, że bardziej im się podróbki opłacą, skoro też są skuteczne. Nie sprecyzowałem ile oznacza ta część, czy 1% czy 99% i w żadnym stopniu nie zniechęcam Ciebie do sprzedaży, bo na pewno warto spróbować sprzedać drożej, bo jest szansa, że jakiś fanatyk, wyznawca tych przynęt będzie chciał zapłacić tyle ile sobie zażyczysz i właśnie tak się zarabia, dlatego