Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem pod Wczorajszym wpisem udało mi się postawić nowy node i skompilować wersję portwela dla windows!

Niestety, dziś wchodząc na tag, który rozpocząłem wczoraj, zobaczyłem TEN WPIS

Ja tutaj robie 10-cio godzinne napracowanko razem z grafikami ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Mirek @Sasino-Jackamoto a prawdopodobnie @emjot86 który zarzucił wczoraj pomysłem > nie lepiej zrobić token na ETH? :)

Uprzedził mnie i małym nakładem sił, stworzył nic nie znaczący token ETH ¯\_(ツ)_/¯

Ja przedstawiam wam prawdziwy #sasincoin z 70.000000 mln coinów repozytorium Github i pełną wersją node'a, opartą o litecoin
https://github.com/levvvy/sasincoin

Tutaj wersja na windowsa:
https://github.com/levvvy/sasincoin/releases/tag/0.8.0

wołam plusujących i komentujących wczorajszy wpis
@Gumaa @Magni @Obruni @CarlGustavJung @Acidiscus @wojcir @adrpan @m4cias @ArtyQ @emjot86 @jirki @m1ck @jajecznicaZ5Jaj

@WhiskeyIHaze @0caffe @Hrrr_tfu @Gumaa @CarlGustavJung @wojcir @NiewielkiKonikPolny

Wierze w was Mircy! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#sasin #sasincoin #kryptowaluty #technologia #bekazpisu
levvvy - Tak jak obiecałem pod Wczorajszym wpisem udało mi się postawić nowy node i s...

źródło: comment_1602870368D14dsR8RKtgqhWan3q5xGC.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@levvvy jak dla mnie to świetna zabawa. Długo Ci zajęło zrobienie tego? Masz duże doświadczenie w krypto? Czy raczej tylko programowanie? Postawiłbym to na jakimś AWS ale pewnie szybko blokna. Ale jak wrócę z urlopu i projekt będzie nadal dział to będę to kopał do ostatniego sasina. A takie pytanie jeszcze. Jak wygląda sprawa z halvingami?
PS. Rozdajesz sasiny a ja Ci taka ładna kwotę wysłałem a nic nie dostałem (
  • Odpowiedz
jak dla mnie to świetna zabawa. Długo Ci zajęło zrobienie tego? Masz duże doświadczenie w krypto? Czy raczej tylko programowanie? Postawiłbym to na jakimś AWS ale pewnie szybko blokna. Ale jak wrócę z urlopu i projekt będzie nadal dział to będę to kopał do ostatniego sasina. A takie pytanie jeszcze. Jak wygląda sprawa z halvingami?

PS. Rozdajesz sasiny a ja Ci taka ładna kwotę wysłałem a nic nie dostałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WhiskeyIHaze: 10 Godzin nad tym dziś siedziałem
w krypto bawię się od 2013
programowania znam podstawy, ale na tyle by
  • Odpowiedz
Ale ktoś farmę odpalił. Hash rate skoczył 100x do 1,8 MH/s.

też to zauważyłem. Ciekawe kto xD ale śmiesznie w sumie. Taki projekt pół żartem pół serio a wygląda jakby ktoś starego asica podłączył xD


@WhiskeyIHaze: @PanPrzewodniczacy:

Może sobie ktoś przypomniał, że się kurzy w szafie xD
  • Odpowiedz
Uprzedził mnie i małym nakładem sił, stworzył nic nie znaczący token ETH ¯_(ツ)


@levvvy: Gównotoken ETH > kolejny fork Bitcoina zrobiony generatorem którego nikt nie będzie utrzymywał ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz