Wpis z mikrobloga

siemanko słodkie wykopki, przybywam tutaj na chwileczkę, żeby dać Wam troszkę rozrywki :v
Dziwicie się, że nam się w dupkach przewraca, że jesteśmy księżniczki?!
A to wszystko przez tych Waszych CHADÓW. To jest okropne, że przystojni faceci są tacy głupi, a ci brzydcy są całkiem inteligentni, ale jak tu się wiązać z przeszczepem. Troszkę się Wam pożalę, bo moje serce krwawi.
Jestem załamana, nie interesuje mnie żaden seks bez zobowiązań ani nic z tych rzeczy. Chce mieć po prostu faceta cudnego, który będzie tylko Patrysiowy!!
I tutaj gość 10/10 z wyglądu, naprawdę ciacho porządne, ale co mi z ładnej buźki skoro jest głupiutki?
Z drugiej strony brzydcy są naprawdę inteligentni i taki nie zdradzi i sprawi że będę szczęśliwa, ale co koleżanki powiedzą, że taka cudna miss jest z takim przeszczepem?
O co tu tak naprawdę chodzi? Gdzie mam poznać tego jedynego, który będzie przystojny, inteligenty i nie będzie ruchaczem?
Albo chociaż brzydkiego, inteligentnego, który również nie będzie ruchaczem. A z tego co widzę to i Wy wykopki ruchaczami jesteście, tylko pukać się Wam chce, a później pretensje że panny się nie szanują, a samo lepsi nie jesteście. Nawet nie będę wstawiać więcej tych screenów, bo aż płakać się chce. Żegnajcie kochani.
#tinder
źródło: comment_1602849662J3eICSARIWDH80aobAzvYN.jpg
  • 12
Gdzie mam poznać tego jedynego, który będzie przystojny, inteligenty i nie będzie ruchaczem?


Tacy już są dawno zajęci( ͡º ͜ʖ͡º)