Wpis z mikrobloga

#brilu #modameska #buty #obuwie
Kupiłem w Brilu buty skórzane i wyglądają jakby ktoś w nich chodził przez przynajmniej tydzień albo z uporem maniaka je odginał. Napisałem do sklepu i ich zdaniem wszystko jest ok, bo to było z wyprzedaży, a jak chcę sobie je zwrócić to mam zapłacić za przesyłkę zwrotną i elo ¯\_(ツ)_/¯
To normalna praktyka? Szczerze pytam czy mi nie odwala, bo jakoś nie widzi mi się, że mam drugi raz ponosić koszta przesyłki za to, że wysyłają mi uszkodzony produkt xD A może buty wcale nie są w tak tragicznym stanie jak na nowe buty odebrane 1h temu i tylko przesadzam, weźcie mnie uświadomcie
C.....d - #brilu #modameska #buty #obuwie
Kupiłem w Brilu buty skórzane i wyglądają ...

źródło: comment_1602841382Hv00cfW9NPcLJa3V8QTY7g.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Codetard: szczerze - te buty tak by wygadaly po 2 zalozeniach przez Ciebie to cienka pseudo skora (bez obrazy)
kazde buty sie gna tylko w roznych miejscach. jak cena byla ok to szkoda czasu na odsylanie itd
  • Odpowiedz
@Codetard: Taka jest polityka polskich marek, pamiętaj że przy zwrocie całości zamówienia muszą oddać ci koszt przesyłki do ciebie (do wysokości najtańszej przesyłki przez nich oferowanej), ponosisz tylko koszt przesyłki zwrotnej.
  • Odpowiedz
@jaskins: Kupiłem wcześniej z zalando najtańsze buty skórzane do pracy (jakąś tam ichniejszą markę, ten najtańszy szrot) i zanim zaczęły się pojawiać takie odgięcia minął przynajmniej tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najchętniej oddałbym to w cholerę, ale już z samej zasady nie chcę znowu płacić za przesyłkę tylko dlatego, bo przyjmują od ludzi zwroty wygniecionych butów
  • Odpowiedz
@Codetard: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-kto-ponosi-koszty-zwrotu-oraz-wysylki-przesylki. Tutaj twierdzą że jeśli dostawca oferował inny sposób dostawy gratis to nie musi zwracać tych kosztów. Pewnie w sądzie mógłbyś to zakwestionować, czy dostawa do kiosku ruchu może być traktowana jako pełnoprawna dostawa, ale wiadomo że nie ma żadnego sensu się sądzić o 13 zł (koszt paczki zwrotnej pp). Także wymigali się :p. Co nie zmienia faktu że sposób zachowania sklepu wysyłającego trefny towar jest mocno chamski i osobiście
  • Odpowiedz
@DeoLawson: Dzięki, napiszę jeszcze ostatni raz do ich supportu i chyba dam sobie z nimi spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale oczywiście brzydko byłoby nie wspomnieć, że chodzi o:
BRILU.PL
FIRMA HANDLOWA DOMINIK SZLINGIERT
ul. Krzeszowska 62/5 piętro
23-400 Biłgoraj
REGON: 060104365
NIP: 9181774329
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Codetard Po pierwsze, skórzane buty w takiej cenie muszą być gównem, po drugie, mielona skóra z kartonu ¯_(ツ)_/¯ po trzecie, takie marszczenie zdarza się nawet w dużo droższych butach, kwestia użycia skóry z gorszego miejsca
  • Odpowiedz