Wpis z mikrobloga

a na twitterze takie kwiatki latają


@CosyGrave: Ale o czym to świadczy? Bo jak dla mnie, to jest wyśmiewanie tego, że przed śmiertelnym wirusem (jak się okazało na jego własnym przykładzie) chronimy się nieadekwatnymi środkami.
  • Odpowiedz
Artyści ordynarnie atakowali PiS, to niech teraz nie odczekują pomocy


@fu8ch: Twierdzisz, że każdy kto się nie zgadza z linią partii powinien po prostu umrzeć? Gratuluję, mentalnie nie wyszedłeś jeszcze z paleolitu. Za kilka tysięcy lat odkryjesz ogień.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_byk: To była ironia. Na piśmie trochę trudno ją przekazać i nie zrobiłem tego najlepiej, a na wykopie jest pewnie paru(w rządzie jest przynajmniej jeden), którzy autentycznie tak myślą, więc rozumiem czemu wziąłeś mnie na poważnie.
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia czy umarł NA Covid. Umarł PRZEZ Covid bo nie da się leczyć nikogo innego, kiedy pacjenci COVID'owi zajmują wszystkie łóżka i wszystkich lekarzy.


@ItsFine: Jak zaczniemy w końcu leczyć ludzi na raka i obsadzą oni wszystkie łóżka w szpitalach to też powiemy, że cały naród umiera przez nowotwory? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roszp: no ale tak powinno być. Do czasu aż nie ma problemów z oddychaniem może to spokojnie w domu wychorować zamiast niepotrzebnie zajmować szpitalne łóżko komuś kto go faktycznie potrzebuje.
Gdyby tak robili od początku to by szpitale nie były tak zawalone.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: A nie umiera? A nie wydajemy na walkę z rakiem milardów rocznie? A miejsca nie są wypełnione?

Osobiście znam chyba 4 osoby w wieki 50-60 lat które umarły na raka. Jest to dramat.

Ale żeby w ogóle móc zacząć ich leczyć w obecnej sytuacji, musimy najpierw wyleczyć osoby chorę na koronawirusa. Dlatego to takie ważne.

Bo nieleczony koronawirus nie będzie miał śmiertelności mniejszej niż 1%.
  • Odpowiedz