Wpis z mikrobloga

@skafa2 do czego to ospowiedz? Pytam sie jeszcze raz bo widze ze takim ludziom trzeba kilka razy tlumaczyc, czy masz jakis naukowy dowod na to ze maseczki nic nke daja w czasie epidemii. Ja z drugiej strony mam pelno prac naukowych ktore twierdza ze powinny byc stosowane. A Ty masz co? Filmik z zoltymi napisami? Czy link do niezalezna.pl?
  • Odpowiedz
@skafa2 czy Ty myslisz ze naukowcy, ktorzy robili badania na populacjach, sa takimi foliarzami bez wyobrazni jak Ty? Ze nie biora pod uwage tego ze ludzie moga stosowac maseczki niewlasciwie? Foliarz z zawodowym wyksztalceniem neguje setki lat badan naukowcow z calego swiata. Wez sie czlowieku nie kompromituj.
  • Odpowiedz
Tyle tylko, że obecny koronawirus ma pochodzenie odzwierzęce i swym działaniem może wywołać formę ciężkiej niewydolności oddechowej. Jakim trzeba być ignorantem, to nie jest zwykły koronawirus wywołujący co najwyżej przeziębienie. Wykop pe el ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@skafa2 nikt nie nazywa maseczek materialem antywirisowym, moze w Twoim srodowisku ludzi niewyedukowanych tak robia. O jakich badaniach mowisz? Poprzez cokolwiek co mowisz jakims zrodlem czy po prostu przyznasz sie ze te bzdury wyczytales na fejsie?
  • Odpowiedz
  • 0
@why1sthat nie użyłem słowa anty tylko przeciw czytaj uwaznie, obowiązek noszenia będzie tak długo jak długo będą istnieć osoby z Twoimi poglądami dla was to jest
  • Odpowiedz
@skafa2 jestes zwyklym foliarzem i ignorantem. Pytalem Cie 3 razy o podanie zrodel Twojej wiedzy. Nie podales. Takie glaby jak Ty powinni byc wytykani palcami, ludzie ktorzy mysla ze sa oswieceni, a nawet nie sa w stanie poprzec swojego zdania naukowymi zrodlami.
  • Odpowiedz
@wojna przestań rozsiewać tego fejknewsa. Z jakiej racji w książce o wirusach jest wzmianka o krztuścu, który jest o zawsze był chorobą bakteryjną? Nie mam dostępu do tej książki, ale udało mi się znaleźć jej spis treści i nie ma w nim nic do czego pasowałby ten fragment.
Każdy może zrobić sobie zdjęcie dowolnej książki i podpisać to jak chce, ale po co rozpowszechniać takie posty bez weryfikacji.

Chyba, że masz dowód
  • Odpowiedz
@Paukovsky poza tym ta kartka nie wygląda jakby miała 47 lat, a z tego co widzę ostatnie wydanie jest z 1980 roku, więc jeśli już któreś miałoby być ponownie drukowane to ewentualnie to, więc powoływanie się na pierwsze wydanie, które było nieaktualne już w tym 1980 roku jest kompletnie pozbawione sensu i logiki.
  • Odpowiedz