Wpis z mikrobloga

Eeee, no tak niezbyt bo FIFA zależy od umiejętności gracza też xD Tak samo jak gorszy piłkarz na boisku może wygrać z lepszym.


@XpedobearX: Eeee, no co ty nie powiesz. Chodziło mi zupełnie o co innego. W fifie dla ułatwienia rozgrywki każdy piłkarz ma określone w liczbach umiejętności, co nie istnieje w realu. Jeśli gram zajebiście w fifę drużyną z jedną gwiazdką i od 10 sezonów #!$%@? wszystkie drużyny z 5 gwiazdkami to chyba znaczy, że jestem lepszym od nich zespołem. Jednak fifa ciągle widzi mnie jako jednogwiazdkowego parcha, bez względu na moje sukcesy tylko dlatego, że tak działa system gry. W realnym świecie jeśli wygrywam to jestem lepszy i kropka.

Przyklaskują bo nie lubią być wciąż zawodzeni pompowaniem balona, że jesteśmy najlepsi. Przed nami najcięższe mecze, więc ten lider to #!$%@? a nie wynik xD Jesteśmy liderem bo najlepsze drużyny osiągnęły remis, a my potężne zwycięstwo z najgorszą drużyną. Realne podejście nie oznacza braku
  • Odpowiedz
Śmiejesz się z pompowania balona, że jesteśmy najlepsi, a sam połknąłeś jak pelikan narrację, że osiągnęliśmy sukces pomimo przegranej xDDDDDDD


@wcfilmowe: Bo 1/8 była sukcesem i nic w tym dziwnego. Co z tego, że przegraliśmy? Zawsze trzeba #!$%@?ć na przegrane i cieszyć się nieziemsko z wygranych z paziami?

Ja to rozumiem, ale jeśli ktoś im mówi "jesteście liderem w grupie" BO SĄ LIDEREM W GRUPIE i reaguje się na to śmiechem i kpiną to moim zdaniem jest to całkowity brak
  • Odpowiedz