Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w ogóle możliwe jest, żeby dwoje ludzi kochało się na zawsze na tyle, żeby byli z siebie zadowoleni i żeby się nie zdradzali?

Od zawsze obserwuję małżeństwa, które stoją na kłamstwie. Mój ojciec zdradzał moją mamę od czasów mojej podstawówki - po x latach prawda wyszła na jaw i rodzice jakoś to sobie przepracowali, ale byłam świadoma każdej jego kochanki i większości jego wyjść do którejś z nich. Mój dziadek zdradzał moją babcię z przygodnymi paniami. Moi koledzy w pracy narzekają na swoje żony (mimo, że wiem jak wyglądają i są to naprawdę piękne kobiety). Ja sama otrzymywałam aluzje zaproszenia do nawiązania głębszej relacji z kolegami z pracy, gdybym była zainteresowana. Nigdy z żadnej nie skorzystałam.

Podminowuje to moją wiarę w miłość i w to, że 'żyli długo i szczęśliwie' jest w ogóle możliwe. Mogę się starać, dbać o siebie, uprawiać sport, dbać o życie łóżkowe a i tak mam wrażenie, że długotrwałe związki są skazane na porażkę i w którymś momencie mojego życia zostanę zdradzona. Nie jestem nawet w związku obecnie, ale czuję że robię się pod tym względem tak nieufna i niekorzystnie nastawiona, że nie wiem, czy będę w stanie zaufać jakiemukolwiek facetowi na tyle, żeby założyć z nim rodzinę.

Jak żyć?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f871d65605297c54a62c58f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania: no bo najpierw wybieracie gości, którzy są szarmanccy i umieją dobrze flirtować, a potem się dziwicie. Nigdy was nie zastanawiało skąd gość ma takie skille? Nikt się charyzmatycznym alphą-chadem nie urodził.

Oczywiście nie zawsze tak jest. Pewnie znajdą się też goście, którzy są w tym średni a i tak by zdradzili przy pierwszej możliwej okazji, ale jeśli chodzi o moich znajomych to tylko największe Chady zdradzali swoje dziewczyny.

//Edit: w
zdziwiłbyś się jacy przeciętniacy (zdecydowanie nie-Chady) potrafią zdradzać. Jak nie z koleżanką z pracy to z prostytutką


@AnonimoweMirkoWyznania: No zgadzam się że każdy może zdradzić, ale i tak wydaje mi się, że większy problem jest z Chadami :p
ilu jest gości na takim poziomie atrakcyjności? 5-10%? Hojnie licząc. Nie mów więc proszę że zdrady dotyczą głównie chadów, bo związków z chadami jest garstka, a zdrad wiele


@AnonimoweMirkoWyznania: no takich ultra Chadów to z 2%, ale można dorzucić low-tier Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°) to by można pod 20% podciągnąć.
Czy zdrad jest dużo więcej? Nie wiem, wydaje mi się że nie. No ale na pewno
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu żyć

jest dużo fajnych facetów co nigdy nie zdradzili swojej żony

a można trafić na takiego co długo z jedną nie wytrzyma i będzie szukał przygód

nie ma żadnego złotego środka na ten problem

po prostu żyj, rób to co czujesz, na to co przyniesie życie niekoniecznie mamy wpływ
@trevoz: serio to chad? :D
zwykly facet, tyle, ze z ulizana fryzra i w garniaku. Podobnie by wygladalo duzo facetow, gdyby o siebie zadbali.
Zawsze myslalm, ze z tego, co na wykopie pisza, chad to jakis naprawde mga-mega przystojny chlop.. taki, ze nogi same miekna i wstydzisz sie az spojrzec, dostajesz paliptacji serca na sama mysl o nim itd :P

@AnonimoweMirkoWyznania: mysle, ze tak, jest taka mozliwosc. Ale tutaj w
@trevoz: z kim?

ale co - nie wuazasz, ze odpowiednia fryzura, ubior zdecydowanie moga poprawic czyjs odbior?

Pisales o chadzie.
Z tego, jak tutaj ich wielbicie, wnioskowalam, ze to jest bog wsrod mezczyzn, ze jak patrzysz to az blask powala na kolana.

Tutaj tego nie widze. Po prostu.

A co do wrzucania.. daruj sobie.
Nie wiem, moze zatem nie mam gustu, ale ja na ulicy widze naprawde duzo fajnych facetow -
AluminiowaKochanka: @trevoz:

Wydaje mi się, że nieatrakcyjni fizycznie mężczyźni raczej nie zdradzają


Oczywiście, że zdradzają. Kryzys wieku średniego robi swoje. Wystarczy mieć trochę pieniędzy i znalezienie młodej kochanki jest proste jak drut.

Młodsi nieatrakcyjni mężczyźni też to robią. Skoro znaleźli kogoś do związku, to dlaczego nie mieliby znaleźć kogoś do romansu?

Są jeszcze panie, którym płaci się za seks. I podobno nawet nie sprawdzają, jakiego ktoś jest stanu cywilnego (
CzarodziejskiEkolog: do @trevoz:

@agaja ma rację. To wykopki wszędzie widzą chadów, bo zafiksowani są na szczękach, hunter eyes i innych pierdach. A prawda jest taka, że posiadanie tych atrybutów nie czyni z automatu kogoś atrakcyjnym. Facet ze zdjęcia jest przystojny, ale nie jest jakimś bożyszczem.

I nie znaczy to wcale, że dla przegrywów nie ma nadziei. Wielu z nich wygląda zapewne dobrze (ewentualnie wyglądałoby, gdyby o siebie dbali), ale to