Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takich ofertach? Szukam czegoś jako junior front-end dev i widzę, że jest ich naprawdę sporo. Gdzie polecacie aplikować w Krakowie, Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu? Szukam pierwszej pracy i nie oczekuję kokosów, ale jak dla mnie to jest jakaś kpina jeśli pensja wystarczy max na jedzenie
Wypok94 - Co sądzicie o takich ofertach? Szukam czegoś jako junior front-end dev i wi...

źródło: comment_1602688866vBwVf8tMZB03VIjzzikfjJ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@saligia Nie chodzi o 15k, ale myślę że 2,5-3k netto by się zdało. Przecież nikt tam nie idzie z zerwową wiedzą, a to raczej normalne że pracownika i tak trzeba przyuczyć
  • Odpowiedz
@Wypok94: teraz jak wystawia sie ogloszenie to od razu pojawia sie 20cv bootcamperów z reactjsa i jeszcze kolejka ukraincow na te miejsca pracy. Takze ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: ja myślałem że na staż bierze się kogoś zaraz po szkole, kto jest praktycznie zielony, i on się przyucza I w pracy, i w swoim wolnym czasie, ale jak widać, myliłem się


@Jason_Stafford: no nie weźmiesz sprzątaczki na staż programistyczny, nie? Przecież opis że screena to zbiór podstaw, które się poznaje samemu w parę tygodni.

@LubieSzaszylkiZLublina Ty, a może by tak w ogóle nie płacić pracownikom?
  • Odpowiedz