Wpis z mikrobloga

Cwany brytyjczyk rozwalający gry na czynniki pierwsze dał w sumie niezły exploit na to jak być milionerem w ets xD

Generalnie jako że filmik trwa 44 minuty to krótkie tldw, zakładając że gramy od zera:
- zanim zaczniemy grę wybieramy garaż. I to zależy od ilości DLC jakie posiadamy, generalnie idea jest taka, by upatrzeć sobie dwa garaże, w jak największej odległości od siebie. W jego przykładzie Istambuł i Aberdeen. W moim, jako że nie mam turcji w DLC, wybrałem swojego save z Katowicami jako pierwszym garażem i dojechałem do Aberdeen, działa jak należy.
- Jak już mamy jeden garaż to se jeździmy, zdobywamy pierwsze xp, kasę, warto ładować w odległość ze 2 lub 3 punkty max, przyda się potem.
- i tu nie pamiętam bo w filmie tego nie ma, a zaczynałem grę dawno temu, ale jeśli nasz startowy garaż nie może pomieścić 3 ciężarówek trzeba go ulepszyć, tak samo jak powinniśmy mieć własną cieżarówkę. Kredyty, kredyty
- musimy pojechać do naszego drugiego upatrzonego garażu, by móc go odblokować. Tylko nie free roam, a brać zlecenia z miasta do miasta.
- W momencie gdy będziemy mogli wziąć 400k kredytu, to go bierzemy. Kupujemy garaż i tu zaczyna się magia.
- Gdy możemy, kupujemy dwie ciężarówki, Iveco jest najtańsze, sadzamy dwóch jak najlepszych kierowców (najlepiej do jednego garażu, łatwiej obserwować zyski)

W tym momencie mamy jakieś ~8k kredytu dziennie. Nasi pracownicy zrobią może 3-4k. ALE
- Gdy jesteśmy w jednym mieście (jak w przykładzie, Aberdeen) możemy teleportować się do naszego oddalonego garażu. Ta opcja nic nie kosztuje. Poza tym, że czas przeskoczy 3, 4 dni do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym czasie nasi pracownicy awansują i będą robić więcej pieniędzy
- I tutaj warto na początku po pierwszym skoku zrobić sobie kilka przesyłek, bo może się okazać, że pracownicy nie awansują za szybko i zostaniemy z debetem. Więc, zamiast czekać aż zbankrutujemy, weźmy sprawy w swoje ręce. Dwa, trzy zlecenia i skok.
- Już po drugim czy trzecim skoku powinniśmy wychodzić na plus. Warto jak najszybciej pozbyć się kredytu 100k by sobie skakać bez obaw.
- Tu wchodzi efekt skali, generalnie, w momencie gdy możemy kupić kolejny garaż, kupujemy. W momencie gdy możemy kupić ciężarówkę, kupujemy. Bo jak już mamy kierowcę i ciężarówkę, nie mamy żadnego kredytu, to nic nie stracimy. I tak sobie skaczemy, klikając po prostu można zarobić ładny hajs. Starzy kierowcy awansują, młodzi się wprawią, można im dawać coraz lepsze ciężarówki itd

Ale radziłbym się spieszyć z exploitem, bo jeszcze twórcy wpadną na pomysł by za każdy skok brać kasę i wtedy ten plan runie ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie posiadając 3 kierowców w garażu w Katowicach już po 2 skoku na spokojnie wychodziłem na plus 40k, ale miałem tam już wcześniej kierowcę, bo save nie był od zera.

#ets2 #gry #exploit #pcmasterrace
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo: już dawno nie grałem na singlu ale miałem tak że jak szedłem spać na parkingu to zarabiałem dwa miliony euro, no ale ja już miałem bardzo dużo kierowców i garaże w prawie każdym mieście
@TymRazemNieBedeBordo: Próbuję ciebie zrozumieć, ale nie mogę.
Podam taki przykład: Ja gram dla przyjemności i na pieniądze nawet nie patrzę, bo wiem, że zaczynając grę od 0 można szybko dorobić się milionów i to bez żadnych pracowników. Wystarczy robić zlecenia.
Jeśli ktoś teleportuje się z garażu do garażu i nabija pieniądze, to czy sprawia mu to przyjemność? A może gra tylko dla pieniędzy? Bo jeśli ktoś ma się męczyć teleportami to
bo wiem, że zaczynając grę od 0 można szybko dorobić się milionów i to bez żadnych pracowników.


@Lepki: zdefiniuj "szybko". 10 godzin? 20? https://www.youtube.com/watch?v=eX1qi1lHG6M tu certyfikowany speedrun do pierwszej własnej ciężarówki + przyczepy. 2 godziny.

Jeśli ktoś teleportuje się z garażu do garażu i nabija pieniądze, to czy sprawia mu to przyjemność? A może gra tylko dla pieniędzy?


@Lepki: Ciężarówki, mandaty, i tak dalej kosztują. Trzeba mieć jakieś 400k na