Wpis z mikrobloga

I już bawi usprawiedliwienie Apple, że nie dał słuchawek i ładowarki do kompletu z telefonem XDDDD Nie dość, że ceny samego telefonu nie spadły kompletnie to jeszcze fanboye się cieszą, że będą musieli płacić tyle samo, a dostaną mniej - no was trzeba dymać, serio, po to takie korporacje istnieją i zarabiają miliardy, żeby dymać frajerów takich jak wy. I jeszcze ten argument "Ja to się cieszę, że nie będzie ładowarki i słuchawek w zestawie, zajmują TYYYYYYYYYYYLE miejsca". #!$%@? JAKIEGO MIEJSCA? Mieszkasz w kartonie pod śmietnikiem, że nie masz na chacie miejsca na kilkucentymetrową ładowarkę? A może co miesiąc zmieniasz telefon, że tych ładowarek masz już 80? Mam na chacie w chwili obecnej kilka ładowarek, leżą sobie w szufladzie, o ich istnieniu nawet nie pamiętam do momentu, aż się nie przydadzą. Już nie raz ratowałem kogoś z rodziny czy przyjaciół, kto ładowarkę zgubił, zniszczył, urwał kabel czy zgiął bolec. No i te ładowarki to nie uwierzycie - zajmują MI W #!$%@? MIEJSCA XDDD

Plują wam w ryj, a wy cieszycie się że pada deszcz.

I tak - zdaję sobie sprawę, że zaraz to podpatrzą inni producenci i też przestaną dodawać ładowarki i słuchawki do zestawu. Dzięki takim jeleniom jak wy.


#apple #iphone #ios
f.....u - I już bawi usprawiedliwienie Apple, że nie dał słuchawek i ładowarki do kom...

źródło: comment_1602661126qpCegkMTq5DIkaIEBIBpCz.jpg

Pobierz
  • 47
I tak - zdaję sobie sprawę, że zaraz to podpatrzą inni producenci i też przestaną dodawać ładowarki i słuchawki do zestawu. Dzięki takim jeleniom jak wy.


@frikuu: Wiesz. W sumie masz rację, ale jak ja zastanowię się nad sobą to faktycznie - w ciągu ostatnich kilku lat nie zdarzyło mi się jeszcze korzystać z załączonych do telefonów ładowarek. Ze słuchawek tym bardziej. Dla mnie to zwykłe elektrośmieci.
@frikuu teraz wysmiej fanów nowych audi czy ferrari że kupują auta za kilkaset tysięcy mimo iż zmiany są praktycznie znikome. Ja #!$%@?, ktoś chce sobie kupić srajfona to niech kupuje, najbardziej w tym wszystkim bawią mnie piwniczaki którzy uwazaja się za strażników Teksasu i #!$%@?ą się że ty kupisz coś za swoje wlasne pieniądze xD
@frikuu: szkoda tylko, że jako użytkownik sprzętu Apple przez takich frajerów, którzy lubią być dymani i jeszcze to chwalą będę musiał zacisnąć zęby i bulić kasę za niekompletny zestaw ( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt - ładowarkę mam swoją indukcyjną, słuchawki dołączane do zestawu nadają się co najwyżej do zatkania dupy w przypadku sraki, ale #!$%@? mnie to niesamowicie, że płacę i tego nie dostaje
@mako37: Niby tak. Ale. W robocie i w domu mam ładowarki, które bez problemu dadzą radę nawet z ultrabookami. Kwestia porządnego sprzętu aftermarketowego i jestem niezależny od tego, co dają producenci.
@frikuu: chciałbyś dostać standardową 5W ładowarkę do telefonu? Oni nie potrafią pakować. Wsadzą taką ładowarkę od telefon (od strony plecaków) co zostawia dużo pustego miejsca zamiast jakoś nad czy pod (patrząc na ekran). Fabryczne słuchawki to gumbo (swoich od Samsunga nawet brzydzę się dotknąć). Teraz ci co nie byli w ekosystemie to będą mieli trochę drożej albo przycebulą i zmienią kabel w ładowarce po starym telefonie. Ekologia to ściema. Eko to
@Dumdeedum: na przykładzie sklepu Apple sprawdź sobie ceny akcesoriów dołączanych do np. iPhone'a 11 Pro, a więc m.in. ładowarka USB‑C 18 W, kabel USB-C-Lightning oraz EarPodsy. A potem napisz ile Ci wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)