Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od trzech miesięcy spotykam się z chłopakiem, z którym wpadliśmy sobie w oko już z rok temu i od wtedy pisaliśmy prawie codziennie. On ma 22 lata, ja jestem o 4 lata starsza. Problem w tym że kiedy ma dojść do seksu, on nie może osiągnąć pełnego wzwodu, udało się tylko raz na chwilę, także jedyne co robimy to seks oralny lub ręka. Podejść do seksu było już z 7, za każdym razem klapa. W końcu zapytałam go, czy może nie podobam mu się wystarczająco, ale powiedział, że nie o to chodzi, tylko po prostu nie wie dlaczego jego sprzęt nie działa, że rok temu działał, a potem już nie i że może czas coś z tym zrobić. Ktoś wie, jaki może być naprawdę powód? Odżywia się bardzo zdrowo, ma super wyniki w bieganiu itd. Poza tym jest nieśmiały, więc może tu jest problem? Jak mogę mu z tym pomóc?
#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f85c600605297c54a62c35e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie problem w psychice. Stesuje sie stosunkiem i tym ze sie nie uda dodatkowo.

Wiagra bez recepty teraz jest, moze troche pomoc. Niestety jak sie zestresuje znowu za mocno to lipa bedzie.

Najlepiej bez gumy, zakladanie gumki tez obnizy napiecie.

Najlepiej bez alko, ewentualnie kieliszek wina przed.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zrob przerwe, zadbaj o nastroj. Poza tym gadanie "moze Ci sie nie podobam ?" jest najgorszym co może być i tylko pogłębiasz problem.Wszystko to jest spowodowane stresem u niego, ze nie daje rady
  • Odpowiedz
PrzyjemnaKreatura: @Felixu: jaka dawka? Mam podobny problem nam chłopak OPki opada mi po założeniu gumy, a w dni płodne różowa bardzo się boi włożenia bez gumy, stad mój pomysł by wspomagać się tabletkami na zapłon konara, brać jedna czy dwie pigułki sildenafilu? Miales jakieś skutki uboczne?

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnyZwyrodnialec: @Felixu: Dzieki byczq, kupiłem 4 tabletki sildenafilu 25mg każda. Mam nadzieje, że to zadziała jak reklamują, obecnie bardzo rzadko możemy odbyc pełny zdozuneg nawet w tych ultracienkich skynach elite konar wiednie po kilku minutach, a z obawy przed ciążą mamy z różową raptem kilka dni w miesiącu na normalny seks (oczywiście bez konca w środku)

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz