Wpis z mikrobloga

@Blackpill_RAW: właśnie??

@Blackpill_RAW: ja to czasami się zastanawiam, czy ty nie jesteś największym i najmądrzejszym Baitem na wykopie. Z tego co tu wstawiłeś to wyglądasz, w 100% normalnie. Pisałeś coś, że masz ponad 180 cm wzrostu, do tego zwracasz uwagę na swoj body fat ( ͡° ͜ʖ ͡°) może w życiu jesteś typowym normikiem 7/10 a

tutaj na wykopie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@familypet:

może w życiu jesteś typowym normikiem 7/10

Jestem typowym... ale 5/10 weele moich surowych skali. Po prostu nie chce się zaliczać do grupy na tagu którzy "uważają się za 8/10 a mimo to dla kobiet są jak powietrze) tacy cope-ują bo są nieatrakcyjny.
Ja jestem przeciętny. Miewam okazjonalne oznaki
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: hmmm to daje do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważasz się za mentalcela? Nie myślałeś, żeby połknąć gorzka pigułkę, zaakceptować że nie będziesz pukał panien 8/10 według swoich surowych skal i po prostu... zacząć normalnie żyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jakas 5/10 byś znalazł, masz kolegów ekstra, coś tam z kobitami robiłeś, wiec jest dla Ciebie szansa. Jeśli to bait
  • Odpowiedz
@familypet: przecież tu mega dużo osób wygląda normalnie ale mają utrwalone dziwne przekonania i nie potrafia iść do przodu. Patrzę na te szczęki, włosy i myślę sobie, że niewiedza blackpillowa uchroniła mnie od niepowodzenia z kobietami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@familypet: No, że od przeciętnych mam atencję to tak.
A baitem to nie jest. A "mini kultu" nigdy planowałem tutaj. Po prostu zainteresowałem się tematem 1,5 roku temu, założyłem konto i wrzucałem posty które dostawały zazwyczajnsporo like-ów.
I tak oto dorobiłem się swojej "pozycji" na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz