Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Po takim meczu, jaki żeśmy rozegrali to eee myślę, że czapki z głów przed Czesiem Michniewiczem. Myśmy do przerwy przegrywali, a jakim wynikiem się skoń...? Skończyło? 1:1, brawo Romku. Ja jako eee były piłkarz dobrze wiem, jak niełatwo się w takej sytuacji podnieść, ale naszym młodym reprezentantom się to uda...? Udało. Zadam wam take pytanie: kto strzelił wyrównującego gola? Bartek Bi... Bida, zgadza się. A okazję eee wypracował Klimala, czyli panowie chłopcy, którzy by w Jagiellonii nie dostali eee szansy, gdyby nie system Pro Junior, który żeśmy jako związek wprowadzili. Co takiego? Ty Tomeczku mówisz, że eee ostatnio to bida z nędza, tak? Ale zaraz, chwileczkę... myśmy mieli eee bardzo trudną grupę. Rosja, Serbia, eee Bułgaria to nie są przypadkowe drużyny. Słucham? Ty mówisz Mateusz, że ostatni eee taniec Czesława... Ale panowie, gdyby to był eee słaby trener, to by go Legia nie chciała... ale jak, że nie jest lepszy od Vukovicia?! I że niby PZPN nie umie eee wybierać trenerów tak? A udane występy na młodzieżowym euro Czesia czy Marcina Do... Dorny? Ale co, że ile lat temu? Wy narzekacie, że eee nie widać stylu, tak? A przypomnicie mi z kim gramy eee jutro? Z Bośniakami, brawo panie Romanie. I ja chcę wam powiedzieć, że jutro ten styl zoba... zobaczcie. Ale zaraz, chwileczkę... że niby z Włochami nie widzieliśmy?! No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Po takim meczu, jaki żeśmy rozeg...

źródło: comment_1602611510puFHlHMPT0nqIxn7OeBiRN.jpg

Pobierz
  • 7