Wpis z mikrobloga

Hej, ponieważ #tesco razem z #tesco24 radośnie kończy działalność, rozglądam się za opcją zakupów online w #krakow

Zastanawiam się nad #selgros , widzę że jest opcja online, ale nie wiem, czy to bardziej usługa dla firm czy zwykłego klienta.

Jest tu ktoś kto używał selgrosa do zwykłych cotygodniowych zakupów z dostawą do domu? Jak ceny produktów i dostawy? Często czegoś brakuje albo są zamienniki? Jest opcja płatności kartą przy odbiorze?
A może jakaś inna opcja? Wiem, że jest #glovo ale raz, że chyba nie dostarczało na mój adres, a dwa że ich strona to porażka, wiecznie coś nie działa i się psuje...
  • 9
@Andczej: o, to też ciekawe. Ceny mają chyba spoko, ale w stacjonarnym sklepie zawsze był kosmiczny syf. No ale w tesco też, a zamówienia online szły super, więc może nie będzie tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wkrk: Zamawiałem kilka razy z Selgrosa. Generalnie przychodziło zawsze to co mogłem włożyć do e-koszyka, więc temat zamienników na szczęście nie istnieje. Dla porównania w Rossmann kilka razy zdarzyło się, że po zamówieniu przyszedł mail, że czegoś nie ma i pytanie czy chce zamówienie bez brakujących rzeczy (zwracają różnice $), lub czy chce anulować zamówienie całkowicie. Płaciłem zawsze online (9,99), ale jest opcja płatności za pobraniem (14,99). Jedyny minus, to czas