Wpis z mikrobloga

Mirki, istnieją jakieś sensowne alternatywy dla tej opcji? Wychodzi ok. 200 zł taniej, niż najlepsza oferta w PL (decathlon?). Zależy mi przede wszystkim na prowadzeniu po śladzie, być może w przyszłości zacznę się bawić w czujniki kadencji, pulsometry i inne takie bardziej sportowe ficzery.
Garmin Edge 520 plus
Promka jest chyba do jutra, a nawet jeśli licznik by mi się nie spodobał, to zapewne i tak odsprzedałbym go z zyskiem. Jakieś pomysły?
#szosa #gravel #rower
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MordimerMadderdin: Do tej pory planowałem zakup wahoo, ale właśnie ta oferta trochę namieszała.
Może nie ma co się zastanawiać, tylko wziąć i się przekonać samemu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MordimerMadderdin: To będzie mój pierwszy licznik, więc nawet nie do końca wiem z czym to się je :) Bolt kusił mnie prostotą i konfigurowaniem wszystkiego z poziomu telefonu, za to Garmina zawsze postrzegałem bardziej w kategoriach 'dla osób trenujących kolarstwo'.
No nic, chyba nie ma co kombinować. Tak jak pisałem wyżej - najwyżej się odsprzeda i weźmie coś innego.
Dzięki Panowie, @AbaddonLincoln
@nadsztygar: Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale w tym przypadku różnica w cenie jest prawie dwukrotna, a nie jeżdżę sportowo i nie potrzebuję nie wiadomo jak zoptymalizowanych i wyszukanych rozwiązań. To będzie mój pierwszy licznik, nie znam jeszcze swoich potrzeb, więc nie chcę ładować góry kasy za kota w worku.
Dzięki za opinię :)
@okim: 520 to fajna zabawka, jednak jak na lata to 530 lub jak cena taka ważna to może Lezyne?

Bolt jest mega prosty w obsłudze, przez trudność w klikaniu przez miliony menu ludzie na garmina 520 narzekali i poniekąd to jest trochę zasługą sukcesu Bolta
@panato: @mmichal: @nadsztygar: Być może trochę to tak zabrzmiało, ale nie chodzi mi o to, żeby zmieścić się w jakimś konkretnym budżecie, a raczej żeby kupić możliwie tanio fajny sprzęt. 520+ w tej promocji kosztuje niewiele więcej, niż 130, więc uznałem, że może to właśnie pora na kupno licznika :) Btw. to nie pierwsza taka promka na amazonie, znalazłem komentarze z marca i cena wtedy była identyczna jak teraz.
@okim: musisz się zastanowić do czego ci ma służyć taki licznik. Bo jeżeli tylko do tego, żeby łapał gps i można było to zrzucić na Stravę to możesz temat ogarnąć Sigmą za 200zł.
@okim: @MordimerMadderdin: widziałem Edge 830 + radar RTL510 za ~1600zł na Amazonie. Nawet w podobnej cenie kupiłem. Goły 830 kosztował wtedy mniej więcej tyle. Czasem radar za ~480zł dostaniesz (£99).
Na clevertraining.co.uk bywają ciekawe promocje. Dodasz do tego kod DC Rainmakera i się robi spoko cena.
Clevertraining chyba się z EU wycofał. Wszystkie linki do USA prowadzą... Ech