Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
Powracam po 2 tygodniach L4 do pracy i z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej strony trochę sie obawiam franc bez masek z którymi przyjdzie mi się dziś zmierzyć. W pociągu to niestety prawdziwa zmora.

Dziś kierunek Kraków Gł., potem grupa postojowa KGZ (na szczęście jest żabka i biedronka to coś sobie kupie w trakcie przerwy) i powrót do domku przed 23.

IC 6202 13:12 Wroclaw Gl. - Kraków Gl. 16:38

IC 36100 Krakow Gl. 19:13 - Wroclaw Gl. 22:50

A po powrocie pewnie WoWik, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego dnia mireczki i bądźcie dzielni czymkolwiek byście się nie zajmowali.

#sziszucontent #pkp #intercity #pokazmorde
Pobierz Shishu - Powracam po 2 tygodniach L4 do pracy i z jednej strony nie mogę się doczekać...
źródło: comment_1602574128EDdmtm3I5bVhmj6j145eKf.jpg
  • 32
@pokokoko1: Odpowiedz brzmi: jak zwykle XD Obłożenie miejsc 100% i obowiązkowe maseczki, które wszyscy zdejmują jak wjeżdżają drożdżówki i woda XD
@Shishu: W związku z twoim #pokazmorde mam pytanie. Co sądzisz o tym, że na portalach takich jak mistrzowie.org zwykle zamazują twarz, gdy wykorzystują czyjeś #pokazmorde. Na przykład tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Ja uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Nie chciałbym, by ktoś moją twarz zamazał. A ty? Przecież #pokazmorde na wykopie to publiczne zdjęcie i dlatego ktoś, kto wrzuca zdjęcie na wykop, powinien się liczyć z tym, że będzie wykorzystywane. Zgadzasz się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sketel: o, to przecież moja ruda koleżanka z emigracji xD

Nie wiem, lotto mi to byle źródło dali i nie wykorzystywali wizerunku w innym celu niz oryginalny