Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
Powracam po 2 tygodniach L4 do pracy i z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej strony trochę sie obawiam franc bez masek z którymi przyjdzie mi się dziś zmierzyć. W pociągu to niestety prawdziwa zmora.

Dziś kierunek Kraków Gł., potem grupa postojowa KGZ (na szczęście jest żabka i biedronka to coś sobie kupie w trakcie przerwy) i powrót do domku przed 23.

IC 6202 13:12 Wroclaw Gl. - Kraków Gl. 16:38

IC 36100 Krakow Gl. 19:13 - Wroclaw Gl. 22:50

A po powrocie pewnie WoWik, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego dnia mireczki i bądźcie dzielni czymkolwiek byście się nie zajmowali.

#sziszucontent #pkp #intercity #pokazmorde
Shishu - Powracam po 2 tygodniach L4 do pracy i z jednej strony nie mogę się doczekać...

źródło: comment_1602574128EDdmtm3I5bVhmj6j145eKf.jpg

Pobierz
  • 32
@Lukki: bo mają już dość, takich osób na jeden pociąg jest ze 100, upomnisz go raz, coś tam odbąknie, założy maseczkę, konduktor pójdzie dalej i gościu maseczki już nie ma. Zrobisz tak raz, dwa, może nawet z trzydzieści razy, a za kolejnym już Ci się odechce. Często nie ma nawet wsparcia od innych pasażerów, często są sytuację, że w całym przedziale 8 osobowym nikt tej maseczki nie nosi i próba wskórania
@Shishu: PKP dalej sprzedaje 100% biletów na pociąg, co ma być tym srodkiem zaradczym przy covidzie bo nie sprzedają ponad ilość miejsc? Czy może już się ograniczyli?

Czy to prawda, że system najpierw zapełnia środek składu, a potem dopiero skrajne wagony, więc jeśli nawet sprzedawali by mniej biletów to i tak by wszyscy siedzieli obok siebie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokokoko1: tak i nie

Tak, sprzedaje 100% przy czym od pol roku nie widziałem by jakiś pociag mial 100% frekwencji i nie jest to środek zaradczy (xD) tylko wymaganie narzucone przez Państwo.

Nie, system rozdziela ludzi równomiernie.
@Shishu ale jesteś podobny do mojego znajomego z pracy (ʘʘ)
...już myślałam że wrzucił zdjęcie na mirko, chciałam pisać "część Wojtek", ale on nie pracuje na kolei, więc kontekst mi się nie zgadzał xD
Pozdro Mirku :)