Wpis z mikrobloga

@TechBoss-pl: kup fotel pracowniczy od porządnej firmy typu profim a nie jakies chinskie ścierwo. taki fotel bedzie sluzyl 15 lat a taki chinski porwie sie po roku czy dwóch
@TechBoss-pl: polecam przejsc sie do sklepu i zobaczyc czy taki kubelkowy ci pasuje. Ten kolega wyzej co ci poleca dxracer mialem przez pare lat i od pierwszego dnia go przeklinałem. Teraz mam typowy ergonomiczny office chair i jest kirwa luksus!
@TechBoss-pl najpierw się zastanów jaki fotel pasuje na twoje warunki
mieszkaniowo życiowe temperatura ryzyko zniszczenia i tak dalej
poza tym to jest tak jak w aucie jedni chcą mieć kubełkowe siedzenia dociśnięty do ciała i tak dalej a inni wolą mieć prawie fotel kanapę bez żadnych udziwnień
@TechBoss-pl: ja używam jaervfjaellet od około miesiąca (zamieniłem z jakiegoś podłego biurowego). Jak dla mnie jest super. Mam tylko 3 uwagi. 1. Podłokietniki (są oddzielną częścią): wziąłem i zwróciłem. Nie są regulowane, a ich wysokości była dla mnie za niska. Już się przyzwyczaiłem, że ich nie ma. 2. Tryb z niezablokowanym oparciem nie ma regulacji oporu i jak dla mnie był czasem za duży, a czasem za mały więc używam z
@TechBoss-pl: idź do jakiegoś sklepu i sprawdź czy ci taki kubełlkowy będzie pasował, ja osobiście chwalę sobie, ostatnie 3 lata z takiego korzystam i pasuje mi bardziej niż biurowy fotel z pierdyliardem regulacji za prawie 3k PLN który mam w pracy