Wpis z mikrobloga

@pavulonjapkowy: Lubię poznawać, mieć interakcję z przeróżnymi ludźmi. Nie myślałem nigdy, że internet zaspokoi moje wszystkie potrzeby obcowania z ludźmi upośledzonymi, a że robię to za monitorem, to z czystym sumieniem mogę się z nich śmiać. Cóż za świetny wynalazek.
  • Odpowiedz
@rouli: No powklejaj jeszcze więcej obrazków niezwiązanych z dyskusją, których nie rozumiesz xD Potrafisz w ogóle prowadzić dyskusję, czy tylko przeklejasz co inni koledzy wrzucili na stronę ze śmiesznymi obrazkami i jeszcze coś w ogóle śmiesz o inteligencji pisać?

Jak jakimś cudem znasz angielski to poczytaj normalne badania naukowe, łap pierwsze z brzegu: https://scottbarrykaufman.com/wp-content/uploads/2012/02/Psychological-Science-2012-Hodson-0956797611421206.pdf

Jest jeszcze dostępnych dużo płatnych badań w tym temacie jeśli faktycznie cię to interesuje. Tldr: społeczny
  • Odpowiedz
@rouli: I po raz kolejny do dowodów anegdotycznych. Widzę, że niestety masz problemy z merytoryczną dyskusją, stawiasz niczym niepopartą tezę i nie potrafisz jej wybronić nawet.
  • Odpowiedz