Wpis z mikrobloga

@sokool czemu ten babinski i jego rodzinka jeszcze nie siedzi? Z tego co opisali to chyba bedzie wałek stulecia. Wyczyscili sie z akcji i oproznili konta do zera, a nawet uniemozliwili dalsza produkcje xD
  • Odpowiedz
@sokool: dobrze, że dałem dyla z lekką stratą i teraz obserwuje z boku co tam się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Micros: tak samo, gdzie są respiratory, maseczki i czemu minister czempion nie siedzi?! tysiące pytań bez odpowiedzi
@Falque: jeden Mireczek trzyma spekulacyjne pakiecik celem "nauczki na przyszłość"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sokool: a Babiński powiedział że będzie wspierał swoją wiedzą ;)
Najpierw księgowa zajumała dokumentacje a teraz były prezes. Dokupię popcornu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeśli oni mają jeszcze cos oleju w głowie to niech kupują bilety do kraju z którym nie mamy podpisanej umowy o ekstradycję ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Do przewidzenia był fakt, że ta historia nie skończy się na usunięciu Babińskiego. Ziemia pod zakładem jest jego, dystrybucja przez spółkę żony.. to musiało jebnąć. Szkoda, bo temat był dobry na najbliższe lata.
  • Odpowiedz
@Falque: jeden Mireczek trzyma spekulacyjne pakiecik celem "nauczki na przyszłość"


@futrzakos: to pewnie o mnie XD i potwierdzam, coś tam mi zostało, zdecydowanie lepiej czyta się takie ESPI jak ma to jakiś (marginalny ale zawsze) wpływ na Twój stan posiadania

w każdym razie sytuacja ciekawa, osobiście wnioskuję w związku z tym, że spółka wcale nie była w takiej dupie jak wszyscy myśleli, że jest, tylko Wojtkowi nie wyszedł jakiś manewr
  • Odpowiedz
@sokool: no cóż, wszystko o czym pisałem zaraz po WZA się sprawdziło. Myśle, ze tu może się skończyć jak z jednym z właścicieli bitmarket, dużo ludzi umoczylo :( a najbardziej to mi żal tych pracowników z rodzinnej firmy z Łomży. Pensji za 2 tygodnie raczej nie będzie.
  • Odpowiedz
@Zany: wszyscy z tym bitmarketem, a Niemiro (nieboszczyk) był założycielem BM (finansowym), ale on w ŻADNYM stopniu nie odpowiadał za exit scam, co więcej w momencie zdarzenia sam był na BM stratny. akurat jego było mi bardzo żal, bo tam za przekręt odpowiadał Aszkiełowicz - dyr operacyjny, Niemiro nie zajmował się w żadnym stopniu prowadzeniem tego biznesu co wyjaśniał w szczegółowych publikacjach. ale miał też inne dużo grubsze problemy w życiu
  • Odpowiedz