Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć do jasnej cholery co to się znowu odwaliło, że kasjerki i pracownicy sklepów padli ofiarą antymaseczkowej krucjaty? Ja rozumiem że rząd narobił bubli prawnych i zrobił się burdel, ale serio, nagrywanie kasjerek i straszenie ich sądem? xD
Coraz więcej pojawia się filmików na których upubliczniane są wizerunki kasjerek na facebookach i youtube bez ich zgody a osoba nagrywająca wykłóca się z kasjerką o stanie prawnym zakładania maseczek i nieobsługiwania klientów bez maseczek grożąc jej sądem...
Czy ten koronawirus już do reszty ludziom wyniszczył szare komórki? Zamiast jechać do Warszawy i wykłócać się z Vateuszem i ministrem zdrowia to nie, bo p0lak p0lakowi jest p0lakiem i trzeba brać kamerę i nękać kasjerki które robią to co im pracodawca każe bo jak nie to mają pojechane po premii xD

#koronawirus #pracbaza #patologiazewsi #bekazpodludzi #lidl #biedronka
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zordon_: Regulamin sklepu łamie prawo? Czyli analogicznie, jeżeli na lodowisku jest zakaz wchodzenia na tafle bez łyżew to można wejść w adidasach bo nie ma podstawy prawnej?
  • Odpowiedz
@Kapitankokskox: Tam gdzie nie ma obowiązku noszenia szmat sklep mnie nie obsłuży? xD

Jeśli tak bardzo podoba ci się pomysł żeby każdy sklep mógł sobie pisać własne "prawo" niezgodne z tym państwowym to jedź proszę do Rosji czy jakiejś Somalii, tam z pewnością poczujesz się jak u siebie.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody proste. Szury to w większości karyny i seby IQ 90. Całe życie pogardzani przez innych i wkońcu mogą być w czymś lepsi. W końcu mają władze xD no a wyzywają się na kasjerkach bo każdemu innemu już się boją podskoczyć. Szury to najgorszy sort ludzi
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: bo Polak gnojony uwielbia odreagować gnojąc jeszcze mniejszego od siebie. Czuje się upokorzony i zgnojony przez władzę z Warszawy której może skoczyć to by odreagować pójdzie zgnoić kogoś komu może pokazać. Pracownik sklepu, którego on jest klientem idealnie się do tego nadaje.

W drugą stronę to samo widzieliśmy przecież u narwańców co donoszą i chodzą za ludźmi co nie noszą maseczek - poczuł władzę i może kogoś zgnoić.
  • Odpowiedz
Jeśli podoba ci się sobiepaństwo sklepów wbrew prawu to jedź gdzieś do Rosji albo na Ukrainę gdzie twoje miejsce


@salamander-kwarcowy: zebyscie w innych spawach #!$%@? tak walczyli, jak o te maski to byloby dobrze xD ty to pewnie jestes jeden z tych zjebow co chodzi po sklepach bez maski i nagrywa kasjerki z tekstem "hehe co mi pani zrobi, konstytucja mi gwarantuje wolnosc, jsstem potokiem husarii, smierc wrogom ojczyzny, polska
  • Odpowiedz
zebyscie w innych spawach #!$%@? tak walczyli, jak o te maski to byloby dobrze xD


@AgentGRU: Które dokładnie sprawy? I jak dokładnie ty walczyłeś w tych innych sprawach.

"hehe co mi pani zrobi, konstytucja mi gwarantuje wolnosc, jsstem potokiem husarii, smierc wrogom ojczyzny,
  • Odpowiedz
Które dokładnie sprawy? I jak dokładnie ty walczyłeś w tych innych sprawach.


@salamander-kwarcowy: no nie wiem chocby sluzba zdrowia, dlug publiczny? Stan drog? Mam dalej wymieniac? > Fajny słowotok Sebastianie. Dbanie o porządek konstytucyjny twojego kraju to faktycznie kupa śmiechu.

@salamander-kwarcowy: Ale w jaki sposob ty dbasz o porzadek konstytucyjny nie chodzac w maseczce? xD znam takich zjebow ktorzy potrafia przyjsc do sklepu w masce, a jak obsluga
  • Odpowiedz