Wpis z mikrobloga

Mirki, Goodie strasznie oszukuje z tym cashbackiem, naliczyli mi 1% zamiast 7% bo twierdzi że dodałem produkty do koszyka przed wejściem z goodie mimo, że tak nie było. I uparcie odrzuca reklamacje mimo, że proces zakupowy był poprawny. Odpowiadają standardową formułką - mam zacząć nagrywać filmy jak kupuję rzeczy? Znacie jakiś lepszy cashback zamiast tych oszustów?
#goodie @Goodie_pl
  • 8
  • Odpowiedz
Coś od jakiegoś miesiąca jest "nie tak" z cashbackiem do Ali ogólnie, nie tylko w goodie. Też szukam alternatywy, ale jakoś nie widać...
  • Odpowiedz
@wojok040: spoko, że cokolwiek Ci samo się nalicza. Mnie z transakcji z 28.08 powyżej kwoty zakupu 35zł nie wskoczyła żadna, a zakup był na 9 "aukcji", tańsze wskoczyły, droższe nie. Po reklamacji zamiast dostać te 3-5zł cashbacku - dostałam jakieś złotówki (np. 1,54 za zakup 51zł). Lepszy rydz niż nic, ale...
A w tym mcu jest jeszcze gorzej, bo nawet te tanie transakcje nie chcą same wskakiwać :/
  • Odpowiedz
@wojok040: u mnie jest dokładnie to samo. Od ponad roku robię transakcje tak samo czyli Lista życzeń-> Dodaje do koszyka - > płacę. Zawsze było spoko teraz nalicza jak chce, oczywiście te tanie rzeczy prawidłowo, ale te powyżej 2USD już wali wszystkie na 1%. Goodie oczywiście odrzuca reklamacje jak zawsze ze standardowym tekstem, odwołanie to samo. Wiedzą o problemie od dłuższego czasu, i nic z tym nie robią...a może i
  • Odpowiedz