Wpis z mikrobloga

W off-season czuję się jak ryba w wodzie. Wtedy właśnie mogą powstawać moje najbardziej januszowe wpisy.

Coraz głośniej mówi się o tym, że James Harden po raz pierwszy od czasów oklahomskich będzie na "ryneczku".

Myślę, że nie ma takiej drużyny w konferencji zachodniej, do której twarden mógłby czmychnąć przed tym, co zatrzymywało go w finałach konferencji przez całą karierę.

Czemu w ogóle Rockets chcieliby trejdować Hardena?!?

- Wartość Westbrooka jest cholernie niska, a za Jamesa można wyciągnąć graczy, którzy z tym samym słabym Westbrookiem będą contenderem.
- wyczerpała się formuła Harden w Rockets.
- James pragnie w końcu coś wygrać?

krótko czemu umieściłem niektóre typy w ankiecie.

New York Knicks - desperacko potrzebują gwiazdy wielkiego formatu, mają wielu wysokich graczy, których teraz brakuje w Houston. Młody Mitchell Robinson stworzyłby duet do pick'n'rollu na miarę tych najlepszych w historii ligii. Ten duży market prosi się o dużą gwiazdę!

Chicago Bulls - ogromny rynek, podobnie jak w Houston, jest wrażenie wyczerpania pewnej formuły, jest kogo wymieniać.

Boston Celtics - sam nie wiem, komu by bardziej ta wymiana zaszkodziła.¯\_(ツ)_/¯ ostałby się pewnie Tatum tylko.

Philadelpia 76ers - wiadomo, że sensowna wymiana, tylko za kogo jak Simmons do Westbrooka nie pasuje? Horford + Tobias Harris plus jakaś młodzież i picki za Harden i Gordona i Tuckera. ?

Miami Heat - cause Pat Riley that's way... Butler, Adebayo i w końcu elitarny playmaker w postaci Hardena? Ma to większy sens niż ściąganie niestrzelca do zespołu takiego jak Giannis czy undersized guardów.

Harden - Butler/Robinson - Crowder - Adebayo bardzo mocna piątka!

Milwaukee Bucks - eeeeee, no ja nie wiem co tam Bucks musieliby dać ale zapewne. Middleton + B.Lopez + Ilyasova + młodzież i picki.

Z ważnych rzeczy to wszystkie trejdy do wschodniej konferencji, bo wiadomo Rockets dalej z Westbrookiem myślą o finałach.

#nba #januszenba
AdrianWojnarowski1488 - W off-season czuję się jak ryba w wodzie. Wtedy właśnie mogą ...

źródło: comment_1602479777wuHyqwTUSlUeB37wlcUh7K.jpg

Pobierz

Organizacją do której Harden ma największe szanse zostać wymieniony są

  • New York Knicks 28.6% (18)
  • Chicago Bulls 17.5% (11)
  • Boston Celtics 3.2% (2)
  • Philadelphia 76ers 33.3% (21)
  • Miami Heat 6.3% (4)
  • Milwaukee Bucks 11.1% (7)

Oddanych głosów: 63

  • 8
  • Odpowiedz
@Adrian_Wojnarowski1488: ciekawiłoby mnie przejście Hardena do poważnej drużyny by w końcu zobaczyć czy gość jest coachable czy musi grac i być architektem. Ale chyba żadna poważna druzyna nie będzie tak głupia zeby go sciągać i oddawać lejce nawet jesli podejmie próbę ustawienia systemu. No a w niepowaznej już gra, więc co za roznica czy beda grali iso do usrania w Teksasie czy Nowym Jorku. Niech #!$%@? tam i bedzie spokoj xD
  • Odpowiedz