Wpis z mikrobloga

@BonifacyDX: co to jest za paskudny debil i spermiarz to aż #!$%@?. alarmowałem o tym jakim on jest spermiarzem ponad rok temu tu na wykopie, to nikt mnie nie słuchał i pisali mi żebym się odczepił od jego "fetyszy" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rezyserzycia skoro gargamel wyciągał brudy z wykopu mozesz wziac fragment tego filmiku w swojej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ściągnij szybko, bo jeszcze usunie, niech igrzyska trwają! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McWozniak: oczywiście, ale skoro beciak gargamel wrzucił do swojego filmiku tak żenujące rzeczy jakie zdjęcia gołych lasek lajkuje rezyser na wykopie, to równie dobrze hipokryta reżyser też może wrzucić takie rzeczy xD ja tam czekam na dobry content od jednego i drugiego, bo o to w tym chodzi :D
  • Odpowiedz
@Porobiony420: ja do filmu Gargamela nie wiedziałem kto to jest xD #!$%@?ł mnie tylko gilgamesz, bo z gościa, który nie srał swoimi poglądami a wręcz podkreślał, że nie będzie ich w filmach poruszał, zaczął srać nimi na prawo i lewo. Sam fragment wrzuciłem w sumie dla beki, bo kto by się miał tłumaczyć z 8 letniego filmu? Znalazłem jeszcze film, w którym mówi coś w stylu "uuu gwałt, za gwałt daję
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: XDDDD ty zamiast opdowiedzieć na to co #!$%@?łeś wolisz zrobić kompilacje momentów w których gargamel sie zesrał? już widzę w sądzie taką argumentację "CO MI PIĘTNASTAKA PRZYBIJASZ SKORO WIDZĘ ŻE ZAPARKOWAŁEŚ NA MIEJSCU DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH!!!!!" i w tym momencie prokurator dropuje wszystkie zarzuty XDD
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: gościu ty mówisz takie rzeczy pod przykrywką "czarnego humoru" mając 30 lat, on miał 17 nie będąc jeszcze do końca świadomym co wolno a co nie. Do tych żarcików jeszcze, możesz powiedzieć, że używasz czarnego humoru gdy wiesz, że odbiorcy tych żartów nie będą urażeni, a na pewno znalazłyby sie osoby, które by były, bo ta beka twoja jest tak płytka, że to szok.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: z lajkowaniem czarnego humoru to masz całkowitą rację i tym go zaorasz, nawet jeśli nie podobało mi się co robisz (estetycznie 2-dniowe filmy w ważnych tematach no ale nikt inny chyba tego nie robił lepiej;), to w tej kwestii masz pełne wsparcie
  • Odpowiedz
że OSIEM lat temu użył nieprzyzwoitego słowa


@ZuyKefrus: ehh to tak:
Po pierwsze: co z tego, że 8 lat? Gargulec może wyciągać stare brudy, a inni nie?
Po drugie: tu nie chodzi tylko o to słowo, ale o bycie obrzydliwym spermiarzem "cycki, cykci dupa, cyce". Po dramie z jego byłą widać, że tak mu zostało
Po trzecie: co to znaczy

i to w dodatku nie w jakimś obraźliwym kontekście

Czyli co?
  • Odpowiedz