Wpis z mikrobloga

@Jedrula93: A ja w życiu bym się nie domyślił, że firma produkująca lody Koral nie została tak nazwana od Wielkiej Rafy Koralowej, tylko od nazwiska dwóch braci, którzy ją założyli. Też byłem w szoku, gdy poznałem prawdę o tej firmie.


@Trojden: bracia Koral zaczynali 40 lat temu od rozwożenia lodów własnej produkcji w takich termosach do lodów picrel po Nowym Sączu

najpierw wozili je wózkiem ręcznym na piechotę,
spere - > @Jedrula93: A ja w życiu bym się nie domyślił, że firma produkująca lody Ko...

źródło: comment_1602451479asfzt48woGovL3rRK6oalH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jedrula93: w ubieglym roku north fish mial wchodzic na rynek brytyjski ale czy ten plan wypalil to nie wiem. Oprocz tego w okolicach 2011 Solowow rozwijal takze siec fast foodow z chinskim zarciem nazywala sie wok in ale chyba po 3latach zakonczyli dzialalnosc.
  • Odpowiedz
@Jedrula93: Ludzie mylą tę sieć z niemieckim odpowiednikiem „Nord See”. Kiedy zauważyłem szyld na jednym z pierwszych punktów w moim mieście od razu zacząłem się z tego śmiać
  • Odpowiedz
@Jedrula93: CHodziło się lata temu, jak jeszcze NF było w moim mieście. Zestawy w bardzo atrakcyjnych cenach i ta cała profesjonalna otoczka, a'la "McDonalds"
Teraz wystruj podoba mi się jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz