Wpis z mikrobloga

@RBBN:

Za co finoni lubicie Mateu, a za co go nie lubicie?

za nic; za mitomanię i bezczelność

Który gniot jest dla Was debesta?

ten o:

{mlask} Noo witam, z tej strony tiger dwa tysiące szesnaasty. Widzicie, ssajebiście wyglądam, co? #!$%@??

Krótko na temat. {mlask} Alez to nie o to chodzi. Nie w tym momencie. Ogunie… Mnie to zastanowia co się tego… Wasza, #!$%@?, głupota. {mlask} Wiem, że banują namsz stronę…
Formbi - @RBBN: 
Za co finoni lubicie Mateu, a za co go nie lubicie?
za nic; za mito...
@RBBN: Nie znoszę typa, nie mam do niego żadnych pozytywnych uczuć, ale jest dla mnie źródłem bardzo specyficznej rozrywki od roku 2013 roku benc.
Co do gniotów - jeśli liczą się zewnętrzne to obie części Wywiawódki są pełne perfekcyjnego materiału, ale jeśli jego własne to coś pomiędzy udawaniem martwego z humorkiem a grożeniem nożu - dwie twarze Tajgeja ;> (ale wolę Kobrę oglądać, jest bardziej przerysowana).
@RBBN: Ja nie lubię tego Uszatego Atencjusza za mitomanię, wywyższanie się, częste ataki ad personam i obrażanie ludzi, czy wytykanie innym wszelkich "wad", włącznie z urojonymi (podczas kiedy sami krytyki z Korbą nie znoszą i są ucieleśnieniem zakompleksionych kretynów). Nie lubię Uszatka za notoryczne kłamstwa i obrażanie cudzych matek, czy ojców. Gdyby cieszył się z głupot, był sobie niegroźnym matołkiem to ok. Ale to połączenie powoduje, że z jednej strony mam