Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że kilku (albo i więcej) motoryzacyjnych youtuberow takich jak m.in. #felixiada #zacharoff z powodu afer z mercedesami i robieniem klientów w ch. zaczynają delikatnie punktować wszystkie recenzowane mercedesy lub robią #!$%@?? Wiadomo, że nie moga powiedzieć wprost, że mercedes to dno, bo nie dadzą im więcej żadnego Mercedesa do jazdy próbnej, ale chociaż tak próbują pokazać, że nie zgadzają się z takim ruchaniem klientów na miliony.
#mercedes
#youtube
#motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tom1988: ale każdy producent miał swoje większe lub mniejsze wpadki a w większości są to pojedyncze przypadki które zostały po prostu nagłośnione i rozdmuchane. Idąc tym tokiem myślenia można uznać że każdy producent jest dnem.. nie broniąc żadnej marki.
  • Odpowiedz
@Serjakub: https://www.wykop.pl/link/5506043/mercedes-oszukuje-klienta-w-sprawie-s63-amg-za-1-000-000-zl-awantura-w/
@siopkus: mi odpowiada formuła zacharoff i recenzje używanych wozów. Szału nie ma, ale recenzji jest dużo.

No nic tak odczułem, że jakby część youtuberow motoryzacyjnych stwierdziła, że tak dalej być nie może i trzeba coś z tym zrobić.
Sam osobiście po Hondzie Accord skoro już nie kupię Hondy s2000 bo zaraz będzie po 100 tysięcy, kupiłbym Mercedesa CL poprzedniej generacji, bo chyba lexus ls byłby dla mnie za
  • Odpowiedz
@siopkus: Wydaje mi się, że Zachar raczej nie dostaje hajsu za recenzje, ale (zapewne słusznie) obawia się, że jak zbytnio zjedzie producenta to nie dostanie już auta do testów. Dlatego u niego raczej trzeba czytać między wierszami i wad testowanego auta szukać wśród elementów, których nie zachwala. Zauważyłem, że zazwyczaj informuje o nich beznamiętnym tonem i przechodzi dalej, albo coś tam pomruczy, ale bez dosadnej krytyki, żeby nie #!$%@?ć tych, którzy
  • Odpowiedz