Wpis z mikrobloga

Kogo polecacie z premier league do zrobienia Diego Joty do strzalow finezyjnych? Do 30k Rodrigo czy macie lepszy typ? Bo portugalczyka do asyst wezme Jote. Tym wypozyczonym udalo sie 2 razy asystowac.
#fut
  • 6
  • Odpowiedz
@Paks__Mawlata06: Myslalem zeby zmienic lige na premier league. Jednak przy moim stylu gry poki co gram bundesliga. Bo tam mam 2 solidnych i szybkich so. Klostermanna i Hernandeza. A gdybym zmienil na PL to gralbym Tomori i Lindelof. Brzmi gorzej. Jednak mialbym lepszych napastnikow Richarlison i Rodrigo vs Rashica i Hwang cos tam xd

Moze doradzisz? Bo mam obawy,zdarza mi sie blad w obronie popelnic i takim Lindelofem juz pewnie tego
  • Odpowiedz
@Fifi7 ja mam skład z 5 zawodnikami z bundes i 6 z prem(areola,davies81,hernandez,tomori /silvą 85, sissoko, ziyech, tolisso, coman, richa, Adama). Hybrydki to jedyny opłacalny styl budowania składu na ten moment gry. Gram na śo Hernandezem i tomorim/silvą 85 i nie jest źle, tylko trzeba uważać w defensywie. Ale mi się gta świetnie tym skladzikiem. Ofensywa kozacka.
  • Odpowiedz
@Paks__Mawlata06: Ziyech,sissoko poza moim zasiegiem. Dlatego wole poki co tansza bundes bo mam laimera i cana a jak zmienie na premier league to bede mial kovacicia i ndombele. Ciezko cos sensownego ulozyc zamykajac sie w 130k celujac w hybryde.
  • Odpowiedz