Wpis z mikrobloga

Weekend, rynki zamknięte ale mam dla Was ciekawe info ( ͡° ͜ʖ ͡°) w niedzielę o 23:00 rusza konkurs TMS. Do wygrania łącznie 10 tys zł (7 tys za 1 miejsce, 2 tys za 2, 1 tys za 3) oraz supercar day dla trzech najlepszych graczy, konkurs trwa 3 tygodnie, zadanie jest proste- trzeba wykręcić jak największą stopę zwrotu. Ważne jest to że handlujemy WIRTUALNYMI ŚRODKAMI (10 tys euro) więc nie ponosimy ryzyka. Ja staruję i mam login taki jak na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może zrobimy mały challege wśród wykopowych spekulantów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
więcej info: https://www.tms.pl/konkurs
#gielda #akcje #inwestycje #inwestowanie #tms #trading #handel #spekulacja #forex #glupiewykopowezabawy #pieniadze
  • 13
@seelk: @minvt: kryptowaluty, etf, akcje (z USA, Niemiec i Polski), surowce, indeksy oraz waluty
@dktrdktrdktr: jeśli mam być szczery to nie czytałem ale TMS to stara i porządna firma a nie firma krzak. Na pewno będą pilnować czy ktoś nie próbuje w jakiś sposób manipulować, może będą pilnować czy ktoś nie ma multikonta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@minvt: Nie jestem w żaden sposób związany z TMS, nie chciałem tego robić żeby nie być oskarżonym o jakieś naganianie czy coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że #gielda cieszy się duża popularnością na wykopie i pomyślałem że to świetna okazja do sprawdzenia siebie oraz fajna rywalizacja z innymi. Do tego nagroda pieniężna oraz opcja pojeżdżenia fajnymi samochodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janusz_Hazardu: Dzwonili do ciebie dzisiaj telemarketerzy z bonami hotelowymi? Zastanawiam się, czy ma to związek z podaniem brokerowi nr telefonu do konkursu, choć w polityce prywatności nic o marketingu poza swoim nie mówili, choć liczyłem się z tym, że mój numer gdzieś dalej wycieknie.