Wpis z mikrobloga

@Neq: jak założę maskę na nos to się duszę i robi mi się słabo. Po minucie muszę ściągnąć z nosa bo bym zemdlał.
Jakiś pomysł czemu tak mam? Nie mam stwierdzonych żadnych chorób, ogólnie jestem raczej zdrowy, sport uprawiam regularnie i w ogóle...
  • Odpowiedz
@Neq: Tak, chodzę tak, bo noszę ku*wa okulary i nie jestem w stanie doczytać ku*wa niczego jak mam maseczkę bez drucika. I nie ku*wa nie robię tego specjalnie, czasem nawet chodzę z zaparowanymi okularami albo je ściągam, żeby wiedzieć gdzie idę. Ale jak rozglądam się w alejce za konkretnym produktem to już nie mam innej możliwości niż ściągniecie maseczki z nosa. Ku*wa odpaliłem się, ale jak mnie to irytuje, wrzucanie
  • Odpowiedz
@Neq:DAJ MI PRZYKŁAD OGNISKA KORONAWIRUSA W SKLEPIE TO CIE TYPIE NA RĘKACH BĘDĘ PODRZUCAŁ I NAWET W RĘKAWICZKACH


@picasssss1: O ja #!$%@?ę jaki piękny przykład chłopskorozumnego wykopka. xD Trzeba Cię w Sevres postawić.
  • Odpowiedz
@Neq: za te teksty po jakiejś polackosci, powinni was wysyłać na roboty przymusowe za 1.5k euro gdzieś na zachód żebyście w końcu zrozumieli że, Polacy nie są wyjątkowi w żadnej z takich sytuacji, nie masz perspektywy, w dupie byłeś, gówno widziałeś ale rodaków obrażanie chyba z domu wyniosleś. Ogarnąć ci jakiś magazyn pod Brukselą?
  • Odpowiedz
@Neq: Punktujesz to najwyżej swoją głupotę. Zdecydujcie się foliarze o co chodzi wam z tymi maseczkami. Jeżeli o zarazanie innych jak pieprzycie zazwyczaj to jakie ma niby znaczenie odsłonięty nos skoro to wpływa wyłącznie na możliwość zarażenia osoby noszącej.

I tak sam tak noszę bo w dupie mam czy zachoruje na tego wirusa a przy pełnej mi okulary ciągle parują ale jednocześnie zakrywam usta dla komfortu obsługi sklepu.
  • Odpowiedz
@Neq: Pracuje na kurierce. Niektóre zakłady wymagają noszenia maseczek.ale jedynie problem robili w Castoramie, ze nie dali odbioru przez brak maski xD (gdzie kierownik sam mial ją na brodzie xD nawet nie zakrywając ust) najlepsze jest to ze wchodze teraz do Castoramy jak na pic bo mam okulary i do paru innych zakładów i juz problemu nie ma. Moge miec ja nawet na brodzie i juz problem znika i nikt
  • Odpowiedz
@Neq: Tak tak "hłe hłe polaćki", a tymczasem niemieccy kibice siedząc na trybunach podczad wczorajszego odwołanego treningu F1 mieli tak samo pozakładane te durne maski, ale standardowo jakiś niewolnik-ojkofob musi się #!$%@?ć do byle czego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ahhh, jak dobrze wstawić jedno zdanie i zdjęcie, żeby zobaczyć tyle powiadomień po drzemce xD. Tyle bólu dupy o kwestiach których nawet wspomniałem ani nie chciałem wspomnieć, bo obrazek tyczy się tylko jednego tematu xD pozdrawiam was mirki maskach i bez ( )
  • Odpowiedz